Özel Ankara Flavius Polikliniği

Özel Ankara Flavius Polikliniği
Kurum Adı:Özel Ankara Flavius Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Tunalıhilmi Caddesi No: 114/27 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 466-2822
39.90279932.860198

Kurum Hakkında

1982 ve 1993 yılların arasında Uzm. Dr. Sinan İbiş tarafından Türkiye'de kozmetik bilincinin ve pazarının yaratılması anlamında ilk adımların atılmasını sağlayarak 1993 – 1998 yılları arasın da Almanya' da Flavius kozmetik bakım ürünlerini ürettirmiş ve Türkiye' de birçok kişiye kozmetik bakım alışkanlıklarını kazandırmak üzere eğitimler verilerek, kozmetik pazarın gelişmesinde önemli bir adım atılmıştır.

1996 yılında ise kozmetik ürünlerle ilgili deneyimlerimizi profesyonel uygulama alanı olarak hizmete dönüştürmek üzere gerek uygulama, gerekse de güzellik uzmanlarının bakım uygulamalarını geliştirmelerini sağlamak üzere ilk Flavius Estetik ve Güzellik Merkezini 1996 yılı sonunda Ankara, Kavaklıdere'de hizmete açmış ve takip eden yıllarda da çeşitli şehirlerde yaratılan partnerlerle açılan Flavius Güzellik Merkezleri ile Flavius hizmetleri yaygınlaştırılmıştır. Bu süreçte yurt dışı merkez olarak da Azerbaycan Bakü'de Flavius Güzellik Kliniği hizmete açılmıştır. Hizmet veren merkezlerimiz yasal düzenlemeler çerçevesinde çoğunlukla poliklinik statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Ankara Kavaklıdere ve İstanbul Göztepe Kliniklerindeki hizmetler ISO 9001 2001 kalite standartları ile belgelendirilerek akredite edilmiştir.

Özel Ankara Flavius Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Flavius Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankara Flavius Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ankara Flavius Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ankara Flavius Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Flavius Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Madalyon Psikiyatri Merkezi

140 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere

Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

170 metre uzaklıkta

İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere

Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

220 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:223

Aykaç Diş Kliniği

220 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

HRS Ankara Kadın Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere

Ankara Umut Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere