Hastane Rehberinde Ara   

İstanbul Silivri SSK, özel hastaneler ve devlet hastaneleri randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Silivri ilçesinde 8 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Silivri İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Özel Silivri Anadolu Hastanesi

Kategori : Özel Hastane

2009 yılında açılan Özel Silivri Anadolu Hastanesi, sürekli gelişimine paralel olarak büyüme ve yatırımlarını sürdürüyor.

Prof. Doktor Necmi Ayanoğlu Silivri Devlet Hastanesi

Kategori : Devlet Hastanesi

1982den beri hizmet veren devlet hastanemiz 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Silivri Hayat Hastanesi

Kategori : Özel Hastane

54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Özel Serene Tıp Merkezi

Kategori : Tıp Merkezi

Alibey Mah. Aziz Sok. Gülsor İş Merkezi Kat:2 No:46 Silivri / İstanbul adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Silivri Kolan Hospital

Kategori : Özel Hastane

Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.

Silivri Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi

Kategori : Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi

Mimar Sinan Mah. Gün Sok. No:11 Silivri /İstanbul adresinde Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi

Kategori : Diyaliz Merkezi

Silivri Hayat Diyaliz Merkezinin 15 makine ve 50 yatak kapasitesi ile Hayat Hastaneler Grubuna bağlı olarak çalışmaktadır.

Selimpaşa Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi

Kategori : Devlet Hastanesi

Selimpaşa Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi, Silivri Devlet Hastanesine bağlı ek bina olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

TRhastane.com'u Beğenin
Yeni & Güncellenen İstanbul Hastaneleri

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Şirinevler Hastanesi

25 yatak kapasiteli Şirinevler Hastanemiz, gelişmiş tıp teknolojisinin en son imkanları ve deneyimli uzman kadrosuyla tü...

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Ümraniye Polikliniği

7 katlı binada, 1070 m2 kapalı alana sahip Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Ümraniye Polikliniği, SGK ve özel sigorta an...

Özel Yeni Ufuk Hastanesi

Özel Yeni Ufuk Hastanesi, kaliteli personeli, 3 ameliyathanesi ve alanında uzman doktorlarıyla 24 saat dünya standartlar...

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dragos'ta bulunan Sema Hastanesi, Fatih Üniversitesi’yle birlikte Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olarak hizm...