» » Silivri Hastaneler

İstanbul Silivri devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Silivri ilçesinde 5 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Silivri İlçesi Sağlık Kurumları Listesi
▼ Devlet Hastanesi

1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır.

▼ Özel Hastane

2009 yılında açılan Özel Silivri Anadolu Hastanesi, sürekli gelişimine paralel olarak büyüme ve yatırımlarını sürdürüyor.

54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.

▼ Tıp Merkezi

Silivri’nin en önemli tıp merkezlerinden biri olan Serene Tıp Merkezini bünyesine katan VeniVidi Göz İstanbul Tıp Merkezi göz bölümünde tüm tetkik ve tedaviler uygulanabiliyor.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni & Güncellenen İstanbul Hastaneleri

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin tren ve minibus ulaşım ağı ve çok merkezi bir konumda olması, hastalarımızın olduk...

Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, en son teknoloji ile 5 yıldızlı konaklama konforunu bir arada sunan ...

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir....

Balat Mah. Ayan Cad. No :74
Tıp Merkezi