İstanbul Silivri devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Silivri ilçesinde 7 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Silivri İlçesi Sağlık Kurumları Listesi
▼ Devlet Hastanesi

1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır.

▼ Özel Hastane

2009 yılında açılan Özel Silivri Anadolu Hastanesi, sürekli gelişimine paralel olarak büyüme ve yatırımlarını sürdürüyor.

54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.

▼ Tıp Merkezi

Silivri’nin en önemli tıp merkezlerinden biri olan Serene Tıp Merkezini bünyesine katan VeniVidi Göz İstanbul Tıp Merkezi göz bölümünde tüm tetkik ve tedaviler uygulanabiliyor.

▼ Diyaliz Merkezi

Silivri Hayat Diyaliz Merkezinin 15 makine ve 50 yatak kapasitesi ile Hayat Hastaneler Grubuna bağlı olarak çalışmaktadır.

▼ Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi

Mimar Sinan Mah. Gün Sok. No:11 Silivri /İstanbul adresinde Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni & Güncellenen İstanbul Hastaneleri

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik...

Kasımpaşa Asker Hastanesi; İstanbul'un güneybatı bölümünde, Beyoğlu ilçesi sınırları içinde, Haliç denizinin kenarında b...

Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi uzman hekim kadrosu ile poliklinik muayeneleri, check-up ve endovizyon sistemli KBB muay...

Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi, Esen Sağlık Hizmetleri bünyesinde Sultangazide faaliyet göstermektedir....