» » Silivri Hastaneler

İstanbul Silivri devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Silivri ilçesinde 5 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Silivri İlçesi Sağlık Kurumları Listesi
 • Devlet Hastanesi

1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır.

 • Özel Hastane

2009 yılında açılan Özel Silivri Anadolu Hastanesi, sürekli gelişimine paralel olarak büyüme ve yatırımlarını sürdürüyor.

54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.

 • Tıp Merkezi

Silivri’nin en önemli tıp merkezlerinden biri olan Serene Tıp Merkezini bünyesine katan VeniVidi Göz İstanbul Tıp Merkezi göz bölümünde tüm tetkik ve tedaviler uygulanabiliyor.

Yeni & Güncellenen İstanbul Hastaneleri

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir....

Marmaradent akademik kadrosu, deneyimli hekimleri, tam teşekküllü ameliyathanesi ve anestezi ekibi ile tüm hastalarına, günün 24 saati ayrıc...

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler tarafından modern ciha...

19 yıl boyunca İstanbulun nezih semti Çengelköy'de, 2014 yılında ise Çekmeköy’de sizlere Özel Estevia Boğaziçi Tıp Merkezi adı altında büyük...