İstanbul Silivri devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Silivri ilçesinde 7 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Silivri İlçesi Sağlık Kurumları Listesi
▼ Devlet Hastanesi

1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır.

▼ Özel Hastane

2009 yılında açılan Özel Silivri Anadolu Hastanesi, sürekli gelişimine paralel olarak büyüme ve yatırımlarını sürdürüyor.

54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.

▼ Tıp Merkezi

Alibey Mah. Aziz Sok. Gülsor İş Merkezi Kat:2 No:46 Silivri / İstanbul adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

▼ Diyaliz Merkezi

Silivri Hayat Diyaliz Merkezinin 15 makine ve 50 yatak kapasitesi ile Hayat Hastaneler Grubuna bağlı olarak çalışmaktadır.

▼ Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi

Mimar Sinan Mah. Gün Sok. No:11 Silivri /İstanbul adresinde Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni & Güncellenen İstanbul Hastaneleri

Merkez mahallesi Burnaz caddesi adresinde 40+1 yatak kapasitesi ile haftada 6 gün hemodiyaliz hizmeti vermektedir....

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Lepra Hastanesi bahçesindeki binada hizmetine devam etmektedir...

Diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 50 yatak/ci...

1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır....