Eskişehir Tepebaşı devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Tepebaşı ilçesinde 10 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Eskişehir İli Tepebaşı İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi

Yunus Emre Devlet Hastanesi 1994 yılında hizmete açılan 1200 m2 alan üzerine kurulu 6 katlı ek binada tüm poliklinik hizmetleri sunulmaktadır. 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilen hastanemizin halen 618 fiili yatağı mevcuttur.

Özel Hastane
Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesinde tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış toplam 120 yataklı tedavi üniteleri ve 5 ameliyathane bulunuyor.

Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi

Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi, 2007 yılı itibari ile hizmetine başlamış, kısa süre içinde öncelikle Eskişehir olmak üzere Bilecik, Kütahya, Afyon gibi çevre illerden gelen birçok hastanın sağlığını korumak için kendini adamış ve bu süre içinde bölgenin en çok tercih edilen referans hastanesi konumuna gelmiştir.

Özel Ümit Hastanesi

Eskişehir Özel Ümit Hastanesinde 7 katlı kullanım alanı içerisinde 38'i yoğunbakım, 70 hasta yatağı olmak üzere toplam 108 yatak kapasitesi mevcuttur.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Eskişehir Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, tecrübeli, konusunda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve

Özel Fizyomer Tıp Merkezi

Türkiyenin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, Fizyomer Terapia konseptiyle marka şehir Eskişehir de Türkiye nin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet sunarken hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olmayı hedefliyoruz ve hastalarımızın koşulsuz memnuniyetini istiyoruz.

Psikiyatri Merkezi
Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi olarak; Merkezimize kayıtlı olan hastaların uygun tanı ve tedavi ile ilaç kullanımlarının düzenli takibinin sağlanmasının yanında rehabilitasyon çalışmaları ile de hastaların topluma kazandırılarak daha kaliteli yaşam sürdürmeleri sağlanmaktadır.

Poliklinik
Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği

Eskişehir Devlet Hastanesine bağlı olan Tepebaşı Bağlar Semt Polikliniği'nde kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği olmak üzere iki uzmanlık branşında hizmet veriliyor.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Eskişehir ve çevre illere hizmet veren bölgesindeki tek SGK anlaşması olan özel merkezdir.

Yeni Eskişehir Hastaneleri

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet sunarken hasta haklarına ve etik ...

Eskişehir ve çevre illere hizmet veren bölgesindeki tek SGK anlaşması olan özel merkezdir....

Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 32 çalışanı ile haftada 6 gün iki seans Hemodiyaliz hastaları...

Yenikent Mahallesi Vatan Caddesi No:8 Günyüzü
Devlet Hastanesi

Yorum ve Şikayetler
TC Orhan Candemir · 16 Şubat 2017

Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi
Harika tertemiz bakımlı güleryüzlü hocalar ve de personel Acıbademde hizmet almak bir ayrıcalık....

Melek Taykurt · 14 Nisan 2016

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Merhabalar, öncelikle Selen Kuzgun hanımın yönlendirmesi ile fizik tedaviye başlayan annem fizik tedavi bölümü 18 numara...

Art Home · 1 Mayıs 2014

Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi
Ben bir araştırma ödevi için gitmiştim. Gayet güler yüzlü, hoşgörülü ve saygın bir personele sahip bir hastane. Hastanen...

Emine Yıldız Ateş · 24 Şubat 2014

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği
Mahallemdeki semt polikliniğinden çok memnunuz ailecek. Herkeze ayrı ayrı teşekkür ederiz ilgi ve alakanızdan dolayı. Ya...