Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Bilkent Şehir Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Üniversiteler Mah. Bilkent Cad. No:1
Telefon:0 (312) 224-2000
39.89948732.758163

Kurum Hakkında

1.3 milyon metrekare kapalı bir alana sahip olan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent, 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmaktadır. Toplam 904 poliklinik odası, 259 poliklinik destek odası ile günlük 40 bin poliklinik hastasının tedavi edileceği Ankara Şehir Hastanesi’nde günde 100 bin hastaya hizmet verilecek şekilde planlama yapıldı. Ayrıca, toplam 131 ameliyathanede günlük 650 ameliyatın gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent; Genel Hastane, Ana Hastane Binası, Kalp ve Damar Hastanesi, Nöroloji Hastanesi, Çocuk Hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve Psikiyatri Hastanesi olmak üzere toplam 9 ana binadan oluşuyor. Toplam 3.810 yatak kapasitesi ile dünya sıralamasında üçüncü gelen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’te; 1.011 poliklinik, 700 yataklı yoğun bakım ünitesi, 131 ameliyathane, 127 yataklı kemoterapi merkezi, 65 tedavi kabininin yer aldığı FTR (fizik tedavi ve rehabilitasyon) merkezi, 38 yataklı diyaliz merkezi ve 10 yataklı iyot tedavi servisi bulunuyor. Ayrıca en modern teknolojilerle donatılan 7.400 metrekare alan üzerine kurulu laboratuvarlarda ve 17.500 metrekare alan üzerine kurulu görüntüleme hizmetleri alanlarında aynı anda yüzlerce tıbbi test ve görüntüleme işlemi yapılabilecek. Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’te tüm sağlık hizmetleri devletimizin hekimleri tarafından verilecek. Herkes en kaliteli, hızlı ve konforlu sağlık hizmetini bugüne kadar olduğu gibi ücretsiz almaya devam edecektir.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi RandevuAnkara Bilkent Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Bilkent Yolu No:3

Nefrogrup Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Mah. 2127 sok. no:22/A

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4 06240 Çankaya

Medicana International Ankara Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Söğütözü Caddesi 2165 Sokak No:6

AFM Güncel Genel Cerrahi Merkezi

4.1 km. uzaklıkta

Çukurambar Mahallesi 1429.Cd No:33/A

Arte Cerrahi Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

1920. Cadde No:61 06810 Çayyolu