Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Osmangazi Mah. Atlılar Sok. No:45
Telefon:0 (312) 580-8395
40.00769532.861035

Kurum Hakkında

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, kuruluşu olan 1978 yılından bu yana meslek hastalıkları ve iş sağlığı alanlarında özelleşmiş hizmetler vermektedir.

Meslek hastalıkları, Sigortalının çalıştırıldığı işin niteliğine göre, tekrarlanan bir sebeple veya işin yürütüm şartları yüzünden uğradığı geçici veya sürekli hastalık, sakatlık ve ruhi arıza halleridi.

Sosyal Güvenlik sisteminin ihtiyaç duyduğu meslek hastalığı sigorta işlemlerini uzman kadrosuyla yerine getirmektedir. Meslek Hastalıklarının önlenmesine yönelik koruyucu sağlık hizmetleri vermektedir. Meslek Hastalıkları ve mesleki toksikolojik etkilenmelerin teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. İş Sağlığı, meslek hastalıkları konularında talep edilen danışmanlık, denetim hizmetlerinin gerçekleştirmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi RandevuAnkara Meslek Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Yıldırır · 10 Ağustos 2017

Meslek hastalıkları hastanesi cildiye dokturu *** ***'e sakın gitmeyin. Bazı doktorların kibri akıllarının önüne geçmiş bu kişide onlardan biri.

Muhamet Eren · 17 Ekim 2016

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi gerçekten saygın vede çok iyi alaka gösteren bir hastane. ben de yattım orada ve gerçekten çok memnun kaldım hastane yönetimi olsn doktorları olsun tüm çalışanları olsun gerçekten çok alakalı oldular herkese ayrı ayrı teşekür ederim saygılar sunarım

Bulent Karsak · 5 Nisan 2016

Ortopedi 2 polikinik doktoru Kanan Güvenç'e çok teşekkür ederim mükemmel bir insan ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir doktor. O kadar heyete girdim ayağımdaki kırığı bir tek o anladı ve tedavi etti sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Süleyman Fatma Corcor · 4 Kasım 2015

ben böyle bir hastane görmedim 11.08.2015 tarihinde göğüs bölümünde yattım ve akciğerlerimde toz cıkmıştı ama hala tedavisi olmayan hastalığının heyet raporlarımın gelmeyişi düşündürülecek bir durum bu kadarda insanı mağdur durumda bırakılmaz yaklaşık 3ay olmuştur.

Mustafa çeliker · 8 Mayıs 2012

Bu geceki acil doktorununuzun civa konusunda verdiği bilgilere yakın ilgisine çok teşekkür ederim.

Muharrem Göçen · 30 Aralık 2011

Hayatımda böyle mükembel bir hastane görmedim. Bütün doktorlarınıza ve tüm personelinize başarılar dilerim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Pınarbaşı Mh. Sanatoryum Cd. Ardahan Sk. No:25

Keçiören Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Anavatan Caddesi No. 20

Fatih Polikliniği

2.1 km. uzaklıkta

Fatih Cd. 150/A

Nefrotek Diyaliz Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4

Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135