Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Osmangazi Mah. Atlılar Sok. No:45
Telefon:0 (312) 580-8395
Web Sitesi:www.ankarameslekhastanesi.gov.trHata Bildir
40.00769532.861035

Kurum Hakkında

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, kuruluşu olan 1978 yılından bu yana meslek hastalıkları ve iş sağlığı alanlarında özelleşmiş hizmetler vermektedir.

Meslek hastalıkları, Sigortalının çalıştırıldığı işin niteliğine göre, tekrarlanan bir sebeple veya işin yürütüm şartları yüzünden uğradığı geçici veya sürekli hastalık, sakatlık ve ruhi arıza halleridi.

Sosyal Güvenlik sisteminin ihtiyaç duyduğu meslek hastalığı sigorta işlemlerini uzman kadrosuyla yerine getirmektedir. Meslek Hastalıklarının önlenmesine yönelik koruyucu sağlık hizmetleri vermektedir. Meslek Hastalıkları ve mesleki toksikolojik etkilenmelerin teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. İş Sağlığı, meslek hastalıkları konularında talep edilen danışmanlık, denetim hizmetlerinin gerçekleştirmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Yıldırır
★★
Meslek hastalıkları hastanesi cildiye dokturu *** ***'e sakın gitmeyin. Bazı doktorların kibri akıllarının önüne geçmiş bu kişide onlardan biri.
Muhamet Eren
★★★★★
Ankara meslek hastalıkları hastanesi gerçekten saygın vede çok iyi alaka gösteren bir hastane. Ben de yattım orada ve gerçekten çok memnun kaldım hastane yönetimi olsn doktorları olsun tüm çalışanları olsun gerçekten çok alakalı oldular herkese ayrı ayrı teşekür ederim saygılar sunarım.
Bulent Karsak
★★★★★
Ortopedi 2 polikinik doktoru Kanan Güvenç'e çok teşekkür ederim mükemmel bir insan ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir doktor. O kadar heyete girdim ayağımdaki kırığı bir tek o anladı ve tedavi etti sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Süleyman Fatma Corcor
Ben böyle bir hastane görmedim 11.08.2015 tarihinde göğüs bölümünde yattım ve akciğerlerimde toz cıkmıştı ama hala tedavisi olmayan hastalığının heyet raporlarımın gelmeyişi düşündürülecek bir durum bu kadarda insanı mağdur durumda bırakılmaz yaklaşık 3ay olmuştur.
Mustafa çeliker
Bu geceki acil doktorununuzun civa konusunda verdiği bilgilere yakın ilgisine çok teşekkür ederim.
Muharrem Göçen
Hayatımda böyle mükembel bir hastane görmedim. Bütün doktorlarınıza ve tüm personelinize başarılar dilerim.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Pınarbaşı Mh. Sanatoryum Cd. Ardahan Sk. No:25
Keçiören Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Anavatan Caddesi No. 20
Fatih Polikliniği
2.1 km. uzaklıkta
Fatih Cd. 150/A
Nefrotek Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4
Hayat Cerrahi Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135