Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Sütlüce Mah. Soma Caddesi No:82 Altıeylül
Telefon:0 (266) 221-2510
39.62961627.880400

Kurum Hakkında

Hastanemiz 27 Dönüm arazi üzerinde 1915 yılında Mutasarrıf Doktor Reşit Bey tarafından inşa edilmiş olup, dağınık durumda tek katlı ve iki katlı 9 ayrı binadan oluşmuştur.

Erkekler ve Kadınlar Servisi ayrı binalar halinde olup, hasta odaları koğuşlar halindedir. Kadınlar Servisinin yanındaki boş alana bir hayırsever tarafından zemin + 2 kat olmak üzere 300 m2 arsaya oturan bina yaptırılmıştır. Bu binanın zemin katı poliklinik diğer 2 katı tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolabı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılmaktadır. Burada toplam 36 hasta yatağı mevcuttur.

Erkekler Servisinin bulunduğu ana bina ve 27 dönüm arsanın tamamı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescil edilerek sit alanı kapsamına alınmıştır.

Ayrıca yeni yaptırılan Firdevs Hattatoğlu Servisi yanındaki otopark olarak kullanılan arsamıza 644m2 zemine oturacak şekilde 3+1 katlı ek bina inşaatı Ağustos 2007 tarihinde başlamıştır. Yapılacak binada 1 ve 2 kişilik özel odalar olmak üzere toplam 100 hasta yatağı bodrumunda ise Servis Röntgen Ünitesi, eczane ve depoları, teknik atölyeler, sığınaklar bulunacaktır. Ek binamız tahminen 2009 yılı sonlarında tamamlanacak olup bina hizmete girdiğinde Erkekler Servisi olarak kullanılacaktır. Halen Erkekler servisi olarak kullanılan tarihi bina restore edilerek poliklinik binası haline getirilecektir.

Hastanemiz Balıkesir ilçe ve köylerine ayrıca çevre illerden gelen aktif tüberküloz, bronşit, astım ve diğer hastalara hizmet veren bölge hastanesi konusundadır. Çevremizdeki illerden Çanakkale, Kütahya ve Manisa'da Göğüs Hastalıkları Hastanesi yoktur. Bu iller ve bağlı ilçelerinden tüberküloz hastaları hastanemize müracaat etmektedir.

Poliklinikler
  • Göğüs Hastalıkları

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi RandevuBalıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Gazi Osman Paşa Mah. 381. Sok. No:2

İzmiryolu Sevgi Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A

Balıkesir Asker Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9

Deva Diş Polikliniği

2 km. uzaklıkta

Plevne Mah. Çayır Sok. No:6

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2.7 km. uzaklıkta

Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15

Balıkesir Devlet Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Turgut Reis Cad.