Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı
Telefon:0 (232) 241-1000
Web Sitesi:izmir.baskenthastaneleri.comHata Bildir
38.46391527.093238

Kurum Hakkında

Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha yakınız.

Hedefimiz üniversite hastanesi olmanın sorumluluğu ile İzmir ve Ege Bölgesinde toplumun her kesimine, kaliteli, modern, çağdaş ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktır. Sağlığınızın Güvencesi Başkent misyonuyla yola devam ederken genişleyen kadromuzla sizlere Acil, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir cerrahisi, Beslenme ve Dİiyetisyenlik, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, iç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri ve Dermatoloji branşlarında güvenilir sağlık hizmeti sunmaktayız.

Başkent Üniversitesi olarak uzman ekip ve modern teknoloji ile tıp alanındaki son gelişmeleri uygularken bölgemizdeki yeniliklerde de öncülük ediyoruz. Hastanemizde en yeni teknikleri kullanılmakta olup gelişmiş laboratuvar imkanlan ile tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Kurumumuzun Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı-Bağkur-SSK}. Resmi Kurumlar. TBMM. Bankalar (Yapı Kredi Bankası. Merkez Bankası. Türk F£ximbank. şekerbank. vakıtbank. iş Bankası Esbenk). Özel sigortalar (Anadolu Anonim Türk Sigorta. ınter Partner Assistance. Ergo isviçre Sigorta. Acıbadem Sigorta. Yapı Kredi Sigorta. Groupama. Allianz. Anadolu Hayat Sigorta, aig Sigorta. Ak Sigorta. Axa Oyak. Mednet Promed. Uarptre) ile anlaşması bulunmaktadır.

Dudayev Buhran Mavişehir kavşağında yer alan yeni poliklinik hizmet binamız metroya olan yakınlığı ile de tüm İzmirliler İçin kolay ulaşılabilir konumdadır.

637i sokak no:34 Bostanlı adresimizdeki ana hizmet binamızda İse ameliyathane, doğumhane, yataklı servis, hemodiyaliz, fizik tedavi ve rehabilitasyon ve adi servis birimlerimiz ile her zaman yanındayız.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Taylan Dogan
★★★★★
Değerli doktorlarımız, Bizlere verdiğiniz güven ve emekle sağlıklı yaşamımıza verdiğiniz katkıya teşekkür ederken, başta Sevda Osmanoğlu ve Cihan Altın olmak üzere Hepinizin Tıp bayramını kutluyoruz.. İyi ki varsınız.
Taylan Dogan
★★★★★
Kendimizi güvenli ellerde hissettiğimiz bir sağlık yuvası.
Hayri Sunar
Sayın Hastahane Baş hekimliğine saat 00:22 den itibaren telefonum açık ve acili arıyorum - Bu nasıl bir hizmettir lütfen cevap verir misiniz?
Ayse Yılmaz Akgüneş
1 saattir telefonla acile ulaşmaya çalışıyorum cvp alamıyorum yarın bizzat en üst mercilere şikayetimi yapıcam ölsek umurlarında değil.
Necati Akay
Başkent hastanesi mükemmel ötesi bir hastahane hele çocuk doktoru Onur beye teşekkür ederiz
Semiramis Ulusoy
Tekrar hizmete girmesinden dolayı çok memnun oldum, başarılı hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.
Ersan Teker
Eşim Sevgi Teker, Başkent Zübeyde Hanım Hastanesinde Doç. Dr. Hakan Boya ve ekibince kalça protezi ameliyatını 21.11.2014 günü geçiren eşimin 45 gün içerisinde kısıtlı da olsa tüm ihtiyaç ve ev işlerini görebilmesinden büyük mutluluk duymaktayız. Hastanenin tüm Kurucu ve çalışanlarına sağlık ve başarılarının devamını dilerim. Eşimi yeniden yaşama bağlayan muhterem doktorum Doç. Dr. Hakan Boya ve ekibine sonsuz teşekkürler. M. Ersan Teker
Mehmet Pars
Şimdilik güzel gidiyor ama sürekli zam yapılıyor !!!
Taylan Dogan
Senelerdir doktorluğumuzu yapan Selma Osmanoğlu, bir anne şevkatiyle, ömrümüze ömür kattı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..
Faruk Ulusoy
Allah kimseyi aciline düşürmesin 190-100 tansiyonla gittim bir dayak yemediğim kaldı
Efe Can Ünlü
hastanenin acil polikinliğine iğne yaptırmak üzere müracat etim ancak başka hastanede yazılan reçetelere işlem yapılmadığı tarafıma iletilip başhekimin yazısı gösterildi. kendi hastanelerinde yazılan reçetelerin iğneleri yapılabilirken başka hastanelerinki yapılamıyordu benim çocuğum o hastanede doğdu halen çocuk doktoruna o hastanede devam ediyorken bunun yapılması çok ayıp. ücreti ilede yapılmadığınını eklemek isterim. şikayetim üzerine verilen cevap daha komikti kısaca sizinki acil değil bizim reçetelerimiz acil siz isterseniz ücreti karşılığı yeşil alan uygulaması ile belirli bir ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz. ben daha önce efe can ünlü oğlumun mail adresinden yazmıştım cevabınızdan tatmin olmadım yüz yüze görüşmek isterim. ilter ünlü 05325489216
Volkan Dalay
Güzel hastane fakat bir de randevu saatleri düzgün olsa daha iyi olacak, en azından saatinde muayene olunacak özel gidildiği halde bekleme sorunu var
Naci Erdur
Sosyal güvenliğiniz olmasına rağmen, sizi hastaneden donla gönderirler.
Ali Öcal
Bizler de yıllarca gittik evet menmunduk fakat bir gün kızımı acil olarak başka bir hastaneye götürdük kızım için iğne verildi iğneyi vurdurmak için hasteneye gittiğimizde bizim hastamız olmadığınız için iğnenizi bir vuramayız dediler ve vurmadılar, nöbetçi doktoruna bir dilekçe bıraktım üst makamlara bildirmek için tenezzül edip cevap bile vermediler. yani iyi gün dostlarıymış bu hafta içinde cevap alamazsam tüm üst makamlara bilgi verip hakkımı sonuna kadar arayacağım.
T C Sevim Çeliker
Yıllardır giderim davranış güzelliğinden dolayı insan olduğumuzu farkederiz teşekkürler
Yüksel Yavuzöz
Dahiliye bölümü doktorlarının hastalara davranış ve ilgileri süper doktorunuzun yanında kendinizi çok iyi ve rahat hissetmenizi sağlayarak doğru teşhisleriyle tedavinizi yaparak yardımcı oluyorlar tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.
Serkan Serbest
Ailece ilk danıştığımız sağlık merkezi.Fakat son olarak eşimin rahatsızlığında ultrason çekimi için 10 gün sonrasına gün verilmesi tüm düşüncelerimi değiştirdi.

Doğru Tedavinin başlaması için gerekli ultrason çekimi için 10 gün sonrasına gün verilmesi sağlık hizmetinde modern bina yapmak ile işlerin yürümediği aşikar. Koltuk, LCD alınacağına ultrason cihazı alın sevgili yönetim...
Yeliz Murat Şahin
Selamlar Zübeyde Hanımda doğumumu düşünüyorum yorumlarınızı okudum herkes memnun görünüyo inşallah bende memnun kalırım.
Melda Akkan
Doktorları ve çalışanlarıyla mükemmel bir hastahane. Çok teşekkür ederiz.
Huseyin Salvarli
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde Ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren KBB Uzmanı Yrd.Doç.Dr. Erkan EŞKİ başta olmak üzere Başhekim Prof.Dr.A.Afşin SAĞDUYU, Doç.Dr.Hasan YERLİ, Öğr.Gör.Dr.Yonca PEKCAN, Öğr.Gör.Dr. İncila ÖZTOP ve tüm hastene personeline teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Prof.Dr.Hüseyin ŞALVARLI
Selda Büyükduru
Hastahane son derece güzel ve modern. Doktor ve çalışanlar ilgili. Çok teşekkürler.
Tunc Yusuf Olcay
Modern Türkiye'ye yakışır, ileri düzey bir hastane, kutlarım.
Atilla Doğan Sertok
Çok güzel temiz. Bütün doktor ve hastane personeline teşekkür ederiz.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 101 oy kullanılmış ve kurum hakkında 23 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Net Göz Dal Merkezi
200 metre uzaklıkta
6371 Sk. 48/A Atakent
Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
200 metre uzaklıkta
Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
880 metre uzaklıkta
Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3
Karşıyaka Göz Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71
Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
İzmir Akademi Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka