Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi
Kurum Adı:Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2
Telefon:0 (224) 233-3839
40.20836729.018429

Kurum Hakkında

Bursa Zübeydehanim Dogumevi 1981 yılında 125 yatak kapasitesi ile branş hastanesi olarak kurulmuştur. Hastanemiz Türkiye'nin dördüncü büyük kenti olan Bursa ve ilçeleri başta olmak üzere Güney Marmara'da Bilecik'ten Balikesir'e, Kütahya'dan Çanakkale'ye kadar uzanan hasta başvurularını karşılayan bölgesel bir niteliğe sahiptir.

Hastanede 1 adet Acil poliklinik, 5 adet jinekoloji polikliniği, 4 adet gebe takip polikliniği ve 1 adet de aile planlamasi poliklinigi mevcuttur. Ayrıca kadin doğum uzmanları dışında yeni doğanlar için bebek servisi ve çocuk uzmanı doktorları, infertilite veya diğer sorunlu gebelikler için genetik uzmanı, kist veya tümöral kadın hastalıkları için ise patoloji laboratuarı ve uzmanlariı mevcuttur.

Hastanemizde Nisaiye 1, Nisaiye 2, Dogum 1, Dogum 2, Septik, Bebek şeklinde isimlendirdiğimiz 6 ayri servisimiz; ameliyathanemiz, doğum salonumuz ve uyandırma ünitemiz mevcuttur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi

Adres: Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi

Telefon: 0 (224) 239-3636

MHRS - Online Randevu

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi RandevuBursa Zübeyde Hanım Doğumevi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oya Erkonuk · 19 Aralık 2017

Zübeyde Hanım Doğumevine ilk defa gittim. Dr.Pınar Köylü Türk muayene etti. Ufak bir operasyon geçirdim. Çok memnun kaldım. Hastalar ile çok ilgili. Teşekkürler.

Neslihan Kır · 23 Temmuz 2017

Ben 3 doğumumu da sezeryanla Zübeydede yaptım eskiden özel gibiydi şimdi devletle birleşince kötü olmuş diye duydum

Nesrin Solmaz Bozkurt · 15 Kasım 2016

12/09/2015 ve 04/11/2016 tarihlerinde doğum yaptım. İki doğumumda da hastahane personelinden gerek doktor gerekse ebelerden çok memnun kaldım. İlk doğumumda Dr Hüseyin Mollaosmanoğlu ve İlknur ebe adını bilemediğim diğer çalışanlara ikinci doğumumda benimle çok yakından ilgilenen Nazan ebe ve anestezi uzmanı Türkan hemşireye isimlerini sayamadığım tüm hastane personeline sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.

Arzu Denizhan Darlaz · 6 Ocak 2016

Bende Zübeydeye gidiyorum daha 4 aylık doktorum Nihat Bayrak orda doğum yapmayı düşünüyorum nasıl biyer

Bilal Dogan · 3 Haziran 2015

Bursa Zübeyde eşim doğum evinde yeni doğum yaptı resmen işkence çekti ve ona rağmen 20 gündür evimde yatıyor kalkamıyor yataktan. ebeler çok işkence yapıyorlar buna rağmen hala. hiç memnun kalmadım

Neslihan Aksungur · 17 Şubat 2015

3 aylık hamileydim düşük tehlikem vardı, kaç defa başka hastahanelere gittim sebebini öğrenemedim ablamın tavsiyesi üzerine doğum evine gittim yapılan tetkitler sonucu düşük tehlikesinin sebebini öğrendim. doktorları hemşireleri stajerleri ve çalışan görevlileri bile çok başkaydı 3 gün boyunca evimdemiş gibi rahat ettim şimdi 7 aylık olduk. ilgilerinden dolayı Op.Dr Aylin Yılmaz saygılarımı başarıların devamını dilerim...

Meliss Eknci · 21 Temmuz 2013

merhaba ben 13.1.2013 de hastanenizde doğum yaptım ve çok memnun kaldım hemşireler olsun ebelerdoktor sanki ailemdi. ben bursaya yeni taşındığım için nerde doğum yapacağıma karar verememiştim ve doğumdan çok korkuyordum. çok güzel davranıldı bir tek bana değil benimle beraber 3 anne adayı daha orada idi ve acıdan dolayı hemşirelere bağırmalarına rağmen çok ılımlı yaklaşıyorlardı. doğum sırasında çok susadım hemen bir pamuk yardımı ile dudaklarımı ıslattılar ve su veremiceklerini benim için zararlı olabileceğini anlattılar. dayanamıyorum acıma dediğimde ismini inanın hatırlamıyorum az kaldı sakin olmalısın diye beni teselli etti. 6 saat doğumhanede kaldım fakat cok memnun kaldım hepsinden Allah razı olsun. doğum sırasında hemşireler hadi melis başarıcaksın diye güç verdiler doğum sonrası hemen su verdiler dinlendirdiler üstüme hemen bi çarşaf örttüler çok üşüyordum çünkü. çocugumu giydirip hemen yanıma getirdiler tanış bebeğinle dediler kısacası herşey muhteşemdi. çok temiz bir hastane hijyene çok önem veriyorlar. doğum sonrası sürekli hem bebeklere hem annelere kontrole geliyorlar.

ben kontrollerimi özelde yaptırmıştım fakat çok pişman oldum doğumumdan 10 gün önce zübeyde hanım doğum evinde tahlillerim yapıldı ve doktorum bana çok zor durumda kalmadıkça sezeryan yapmam dedi fakat özel hastane direk sezeryan demişti. baş hekim yardımcısı Nurgül hanıma Ayşe hemşireye ve ekibine tüm hemşirelere çok teşşekkür ederim. hakkınızı helal edin bu ararda bebeğimin hediye paketi için ayrıca teşekkür ederim

Çayğaracı Murat · 20 Kasım 2012

Hastahaneye gelen ziyaretçi refakatçi ve hastaların birer insan olduğu unutulmamalı, mesai saatleri içinde hastahane çalışanlarının gelen insanlarla ilgilenmeleri en buyük arzumdur. Nasılki maaşı almaya giderken sizinle ilgilenilmesini istediğiniz gibi teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

250 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7

Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

390 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

Konur Tıp Merkezi

400 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1

Novomed KBB Merkezi

430 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

Soranus Tüp Bebek Merkezi

440 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge

Doruk Bursa Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge