Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi
Kurum Adı:Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Hüdavendigar Mah. Hat Cad. No:2
Web Sitesi:www.bcdh.gov.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.20836729.018429

Kurum Hakkında

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Bursa Zübeydehanim Dogumevi 1981 yılında 125 yatak kapasitesi ile branş hastanesi olarak kurulmuştur. Hastanemiz Türkiye'nin dördüncü büyük kenti olan Bursa ve ilçeleri başta olmak üzere Güney Marmara'da Bilecik'ten Balikesir'e, Kütahya'dan Çanakkale'ye kadar uzanan hasta başvurularını karşılayan bölgesel bir niteliğe sahiptir.

Hastanede 1 adet Acil poliklinik, 5 adet jinekoloji polikliniği, 4 adet gebe takip polikliniği ve 1 adet de aile planlamasi poliklinigi mevcuttur. Ayrıca kadin doğum uzmanları dışında yeni doğanlar için bebek servisi ve çocuk uzmanı doktorları, infertilite veya diğer sorunlu gebelikler için genetik uzmanı, kist veya tümöral kadın hastalıkları için ise patoloji laboratuarı ve uzmanlariı mevcuttur.

Hastanemizde Nisaiye 1, Nisaiye 2, Dogum 1, Dogum 2, Septik, Bebek şeklinde isimlendirdiğimiz 6 ayri servisimiz; ameliyathanemiz, doğum salonumuz ve uyandırma ünitemiz mevcuttur.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oya Erkonuk
★★★★★
Zübeyde Hanım Doğumevine ilk defa gittim. Dr.Pınar Köylü Türk muayene etti. Ufak bir operasyon geçirdim. Çok memnun kaldım. Hastalar ile çok ilgili. Teşekkürler.
Neslihan Kır
★★★
Ben 3 doğumumu da sezeryanla Zübeydede yaptım eskiden özel gibiydi şimdi devletle birleşince kötü olmuş diye duydum.
Nesrin Solmaz Bozkurt
★★★★★
12/09/2015 ve 04/11/2016 tarihlerinde doğum yaptım. İki doğumumda da hastahane personelinden gerek doktor gerekse ebelerden çok memnun kaldım. İlk doğumumda Dr Hüseyin Mollaosmanoğlu ve İlknur ebe adını bilemediğim diğer çalışanlara ikinci doğumumda benimle çok yakından ilgilenen Nazan ebe ve anestezi uzmanı Türkan hemşireye isimlerini sayamadığım tüm hastane personeline sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
Arzu Denizhan Darlaz
★★★
Bende Zübeydeye gidiyorum daha 4 aylık doktorum Nihat Bayrak orda doğum yapmayı düşünüyorum nasıl biyer
Bilal Dogan
Bursa Zübeyde eşim doğum evinde yeni doğum yaptı resmen işkence çekti ve ona rağmen 20 gündür evimde yatıyor kalkamıyor yataktan. Ebeler çok işkence yapıyorlar buna rağmen hala. Hiç memnun kalmadım
Neslihan Aksungur
★★★★★
3 aylık hamileydim düşük tehlikem vardı, kaç defa başka hastahanelere gittim sebebini öğrenemedim ablamın tavsiyesi üzerine doğum evine gittim yapılan tetkitler sonucu düşük tehlikesinin sebebini öğrendim. doktorları hemşireleri stajerleri ve çalışan görevlileri bile çok başkaydı 3 gün boyunca evimdemiş gibi rahat ettim şimdi 7 aylık olduk. ilgilerinden dolayı Op.Dr Aylin Yılmaz saygılarımı başarıların devamını dilerim...
Meliss Eknci
★★★★★
Merhaba ben 13.1.2013 de hastanenizde doğum yaptım ve çok memnun kaldım hemşireler olsun ebeler doktor sanki ailemdi. ben bursaya yeni taşındığım için nerde doğum yapacağıma karar verememiştim ve doğumdan çok korkuyordum. çok güzel davranıldı bir tek bana değil benimle beraber 3 anne adayı daha orada idi ve acıdan dolayı hemşirelere bağırmalarına rağmen çok ılımlı yaklaşıyorlardı. doğum sırasında çok susadım hemen bir pamuk yardımı ile dudaklarımı ıslattılar ve su veremiceklerini benim için zararlı olabileceğini anlattılar. dayanamıyorum acıma dediğimde ismini inanın hatırlamıyorum az kaldı sakin olmalısın diye beni teselli etti. 6 saat doğumhanede kaldım fakat cok memnun kaldım hepsinden Allah razı olsun. doğum sırasında hemşireler hadi melis başarıcaksın diye güç verdiler doğum sonrası hemen su verdiler dinlendirdiler üstüme hemen bi çarşaf örttüler çok üşüyordum çünkü. çocugumu giydirip hemen yanıma getirdiler tanış bebeğinle dediler kısacası herşey muhteşemdi. çok temiz bir hastane hijyene çok önem veriyorlar. doğum sonrası sürekli hem bebeklere hem annelere kontrole geliyorlar.

ben kontrollerimi özelde yaptırmıştım fakat çok pişman oldum doğumumdan 10 gün önce zübeyde hanım doğum evinde tahlillerim yapıldı ve doktorum bana çok zor durumda kalmadıkça sezeryan yapmam dedi fakat özel hastane direk sezeryan demişti. baş hekim yardımcısı Nurgül hanıma Ayşe hemşireye ve ekibine tüm hemşirelere çok teşşekkür ederim. hakkınızı helal edin bu ararda bebeğimin hediye paketi için ayrıca teşekkür ederim
Çayğaracı Murat
★★★
Hastahaneye gelen ziyaretçi refakatçi ve hastaların birer insan olduğu unutulmamalı, mesai saatleri içinde hastahane çalışanlarının gelen insanlarla ilgilenmeleri en buyük arzumdur. Nasılki maaşı almaya giderken sizinle ilgilenilmesini istediğiniz gibi teşekkürler.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
250 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Burtom Konur Tıp Merkezi
400 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1
Novomed KBB Merkezi
430 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5
Soranus Tüp Bebek Merkezi
440 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge
Doruk Bursa Hastanesi
450 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge