Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Terzioğlu Yerleşkesi
Telefon:0 (850) 515-0911
40.11450926.412890

Kurum Hakkında

12 Kasım 2008'de Çanakkale'ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 245'i doktor olmak üzere toplam 821 personeli olan ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, bölgenin tek üniversite hastanesidir.

Bünyesinde 23 yataklı yoğun bakım ünitesi, 7 çocuk yoğun bakım, 5 küvözlü 1.Basamaklı yeni doğan yoğun bakımı, 5 küvözlü 2.Basamaklı yeni doğan yoğun bakım, 55 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 9 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğe cevap verebilecek 160 yataklı bir sağlık kurumudur. Uzman ve deneyimli sağlık personeli ile beraber tıbbın her dalında kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan hastanemiz, her türlü hastanın tanı ve tedavisini yapabilecek teknik donanıma sahiptir.

11.03.2015 tarihinde ruhsatını alıp 4 Temmuz da ilk başarılı böbrek nakli ameliyatını gerçekleştiren Organ Nakli merkezimizle böbrek nakli bekleyen hastalarımıza umut ışığı olmaya devam ediyoruz. Bunun yanısıra kanser tedavisinde kullanılan Pet-Ct cihazımız 24 Kasım 2014'ten bu yana Hizmet vermektedir.

Klinik ve polikliniklerimize başvuran hastaların, tanı ve tedavi süreçlerinin izlenmesinde gerekli olan laboratuar hizmetleri: Klinik Biyokimya, Klinik Mikrobiyoloji, Farmakoloji, Ürodinami, Androloji, Endoskopi, Bronkoskopi, Kolonoskopi, Solunum ve Alerji, Koroner, Serebral ve Periferik Anjiyografi, Nükleer Tıp, Nörofizyoloji (EEG / EMG), Patoloji Laboratuvarlarında zamanında, doğru ve güvenilir olarak sunulmakta olup, Tıbbi Genetik laboratuarımız tüm yaşam boyu, her yaştaki hastaya, genetik tetkik ve değerlendirme yapacak bilim gücüne ve teknik alt yapıya sahiptir.

Bununla beraber görüntüleme ünitemiz 1, 5 Tesla MR, 4 Kesit BT, 10 adet USG ve 1 adet 4D-USG, Sintigrafi (Gama kamera) ve gibi en modern cihazlar ile en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunan ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi amaçlamış, bilimsel araştırmalarda ve yeni sağlık uygulamalarında öncü olmayı hedeflemiştir.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çanakkale şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşe Ebru Uzel · 22 Ağustos 2017

Biz geçen sene katarak ameliyatı olmak için gittim... Epeyce bekledik.Doktor muayne etmedi... Orada staj yapan 3 asistan saatlerce önemli birşey varmış gibi bizi bekletip sonra da muayene edip sadece sınıfı geçmek için bizi alet ettiler. Biz size ameliyat tarihini haber vereceğiz dediler.... Aradan bir yıl geçti arayan soran yok... 3 kere telefon ettim.. ilgileneceğiz dediler... Hepsi boş... Zaten bende istanbulda özel bir hastanede ameliyatımı oldum... ilgisizler... Sadece adı var var hastanenin kendisi yok... Birde stajyerler var doktor yerine... Diploma almak için uğraşıyorlar...

Murat Tahir Kalafatoğlu · 8 Eylül 2015

Fakültenizin Dahiliye Polikiliniğinden Y.Doç.Dr.Hacer Şen'e, Kalp Damar Cerrahisinden Dr.Ahmet, Dr. Ömer'in şahsında Acil Servis, Yoğun Bakımda tüm branşlardaki Akademisyenlere Dr., Asistan, Hemşirelere, Yardımcı Personele ilgi, alaka, yardımlarına çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.

Yücel Usta · 10 Mart 2015

20 Şubat 2015 günü Fakültenizin göz polikliniğinde pitosiz ameliyatı oldum. Beni büyük bir sorundan kurtaran, sağlığıma kavuşmamı borçlu olduğum Çok değerli hocam Sayın Doçent Dr Arzu Taşkıran Çömez ve ameliyatıma giren değerli ekibine, hastanede kaldığım sürece ilgisini hiç eksik etmeyen çok değerli doktorum Yeliz Ekim hocama, sabaha kadar pansumanlarım ile ilgilenen değerli hemşire arkadaşım ve tüm hastane personeline, göz polikliniğinde çalışan çok değerli asistan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.. Başarılarınız daim olsun....

TC Orhan Balaban · 3 Ekim 2014

çanakkale için bulunmaz bir nimet olan hastahanedir benim için. kardoloji bölümünde tedavi gördüm.kim ne derse desin başta bahadır hoca ve ekibi hepsi tam anlamıyla harika bir ekip çok teşekkür ederim ve asla başka biryerde tedaviye gitmem. herkezede her bölümüde tavsiye ederim.

Harika Kurt · 22 Temmuz 2014

02/06/2014te ortopetist sn erkam kömürcü beye muayene oldum ameliyat dedi telefonlarımızı aldı fakat bugüne kadar aranmadı. mameliyat günleri kaç günde veriliyor çok merak ettim eğer yakın sürede aranmayacaksam başka bir üniversiteye gitmek zorundayım artık hiç yürüyemez oldum

Emel Uzun Yelkenci · 24 Eylül 2013

Dahiliye doktorlarınızdan sayın Özgür Özgül'e hastalarına gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.. saygılarımla...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dardanel Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez

Çanakkale Anadolu Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Barboros Mh. Troya Cd. Kayrak Kuyu Sok. No:8

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez

Barbaros Polikliniği

2.9 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99

Atlas Tıp Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Çanakkale Devlet Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123

Çanakkale Asker Hastanesi

4.9 km. uzaklıkta

Cevat Paşa Mh. Çanakkale Boğaz Komutanlığı