Derebucak Devlet Hastanesi

Derebucak Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Derebucak Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Derebucak
Adres:Sarayönü mah. Cengiz Topel cad. No:39
Telefon:0 (332) 310-4790
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.39064731.50356

Kurum Hakkında

Derebucak Devlet Hastanesi, Konya ili Derebucak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Derebucak Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (332) 310-4790 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Derebucak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Derebucak Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Derebucak Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Derebucak Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Seydişehir Devlet Hastanesi
Yeniden yapılanma süreci içerisinde; Seydişehir Devlet Hastanesi 75 yataklı yeni ek binasında acil servis, yataklı servisler ve yoğun bakım ile hizmet vermektedir.
Beyşehir Devlet Hastanesi
Beyşehir Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Beyşehir Devlet Hastanesi olarak hastanemizden faydalandığınız sürece, sağlığınız ve bakımınız için 7 gün 24 saat kesintisiz ve kaliteli hizmet için çalışmaktayız.
Özel FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi
Özel FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi 25+1 hemodiyaliz cihazı ile hizmet vermektedir.
Akseki Devlet Hastanesi
Akseki Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
1988 yılında Kurulan Akseki Devlet Hastanesi; Akdeniz'in şirin beldesi Olan Akseki'de hizmetlerini en iyi bir sekilde sürdürmeye çalışmaktadır. Hastanemiz ilçemiz ve İbradı ilçesi ve mahalleleri ile birlikte yaklaşık 15.000 nüfusa
Hüyük Devlet Hastanesi
Hüyük Devlet Hastanesi
64 km. uzaklıkta
2019 yılında yeni binasına taşınan Hüyük Devlet Hastanesinde poliklinik, acil servis, yataklı servis, diyaliz, laboratuar ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.
Serik Devlet Hastanesi
Serik Devlet Hastanesi
64 km. uzaklıkta
1957 Yılında Verem Savaş Dispanseri olarak inşaatına başlanan ve 1967 yılında 10 dönüm arazi içinde 1200 m2 alana sahip Serik Sağlık Merkezi olarak faaliyetine başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Derebucak Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉