Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Adalar
Adres:Nizam Mah. Lala Hatun Cad. Çarkıfelek Sok. No:12 Büyükada
Telefon:0 (216) 382-8289
Web Sitesi:lutfikirdareah.saglik.gov.trHata Bildir
40.87004329.127945

Kurum Hakkında

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi, İstanbul ili Adalar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Büyükada Ek Hizmet Binası, sağlıkta dönüşüm programının bir parçası olarak yeniden inşa edilerek 2016 yılında hizmete açılmıştır.

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi, bir Acil Servis, 5 yataklı Acil Müşahede Servisi, bir Ameliyathane, 12 Poliklinik Odası, bir Radyoloji Ünitesi (USG Röntgen), bir Biyokimya Laboratuvarı ve 5 yataklı tek kişilik nitelikli odalardan oluşmaktadır. Büyükada Sağlık Tesisimizde acil hizmetler başta olmak üzere 12 farklı branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar
 • Dahiliye
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Hastalıkları
 • Kadın Doğum
 • Fizik Tedavi-Fizyoterapi Ünitesi
 • Aile Hekimliği
 • Ortopedi
 • Göz
 • Kulak-Burun-Boğaz
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Nöroloji
 • Radyoloji ve Biyokimya Laboratuvarları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinde; 13 cerrahi, 18 dâhili, 8 ağız diş sağlığı bölümünün yanı sıra Rejeneratif Tıp Merkezi, Kalp Kapak Hastalıkları Merkezi, Kas İskelet Hastalıkları Merkezi, Obezite Cerrahisi Merkezi,
Özel Avicenna Kartal Hastanesi
Özel Umut Hastanesi, 1998 yılında kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye başladı.
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Merkezi, modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Özel Vera Hastanesi
Özel Vera Hastanesi
5 km. uzaklıkta
Hastanemiz 2500 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan bir yapıdan oluşmaktadır. 6 katlı müstakil binada sağlık hizmeti yürütmeye devam eden yenilenen Vera Hastanesi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüzlü kadrosuyla sizl
Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi
Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi faaliyetlerine 1982 yılında tıp merkezi olarak başlamış, 2018 Mart ayı itibariyle yenilenerek ve hizmet alanları genişletilerek, hastane olarak hizmet sunmaya başlamıştır.
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal'da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime
Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.
Özel VM Medical Park Maltepe Hastanesi
Geniş branş çeşitliliği ile hizmet veren VM Medical Park Maltepe Hastanesi 20 bin m2lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yönt
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Dr. Hüsamettin Kural Büyükada Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉