Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84
Telefon:0 (266) 374-3131
39.60388627.025629

Kurum Hakkında

Merkezimiz, Darsofa mahallesindeki Edremit Belediyesi'ne hayırsever vatandaşımız Şefika Kadıköylüoğlu ve ailesi tarafından bağışlanan arazi üzerindeki 600 m2 zemin ve 1. kattan oluşan binada 2008 yılı Temmuz ayında 10 diş hekimi 10 hemşire ile hizmet vermeye başlamıştır.

2011 yılı içinde Merkezimiz başhekimliğine Dt. Betül DEĞİRMEN atanmış, Röntgen birimi en son teknoloji ile hizmet vermeye başlamıştır. 12 klinik ve 1 adet uzman hekimin (Ağız Diş ve Çene Cerrahisi) bulunduğu klinikle beraber 13 klinik randevulu sistemle hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz 182 Randevu Sistemine geçmiştir. İleriye yönelik randevularınızı Sağlık Bakanlığının 182 telefon numarasından alabilirsiniz.

Edremit ve Tüm körfez halkının Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden gelişmiş ve kaliteli bir şekilde faydalanması için açılan merkezimiz, dünya standartlarında bir kurum olmayı hedeflemiş ve tüm personel bu doğrultuda özveri ile çalışmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuEdremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Melek Ay · 5 Ağustos 2017

Acildeki doktolar kök var saglam diş diyor ve iltiham olunca gel diyor nasıl anlayış bir bayan doktor aynı zamanda muyaneye oturtum telefon muhabbeti 6 7 dakika bekletme sonra hiç bir uygulama yok gönder bunlarda diplomalı doktor bayan

Inci Bıçkıcıoğlu · 21 Mayıs 2017

Orayı hiç kimseye tavsiye etmem çünkü hep diş çekiyolar

Ozkan Kuru · 29 Ekim 2014

Bugün 29 ekim ve diş hastanesi kapalı nasıl bi durum bu

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Asker Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Turhanbey Mahallesi Edremit

Edremit Körfez Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy

Edremit Umut Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3

Edremit Devlet Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

Camiivasat Mahallesi Ağılı Patlak Mevki Havran Yolu Üzeri

Havran Devlet Hastanesi

7.7 km. uzaklıkta

Camikebir Mah. Hastane cad. No:55

Akçay Polikliniği

8.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. 117 Sk. No:3