Edremit Asker Hastanesi

Edremit Asker Hastanesi
Kurum Adı:Edremit Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Turhanbey Mahallesi Edremit
Telefon:0 (266) 374-1099
39.59164127.037193

Kurum Hakkında

Edremit Asker Hastanesi 1911 yılında şehir merkezinde bulunan eski lojmanlarda 30 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. 1957 yılında yatak kapasitesi 100’e, 1961 yılında 200’e çıkartılmıştır. 2 Mayıs 1967 tarihinde bulunduğumuz binaya taşınmıştır. 2007 yılında yatak sayısı 30’a düşürülmüştür. 8 Eylül 2008 tarihinden itibaren İzmir Sağ.Hiz.Blg.K.lığı, 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren de İstanbul Sağ.Hiz.Blg.K.lığı teşkilat ve kuruluş yapısına girmiştir. Edremit Asker Hastanesi profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Edremit Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Edremit Asker Hastanesi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Edremit Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Edremit Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Edremit Asker Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Edremit Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Umut Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3

Edremit Körfez Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84

Edremit Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Camiivasat Mahallesi Ağılı Patlak Mevki Havran Yolu Üzeri

Havran Devlet Hastanesi

6.1 km. uzaklıkta

Camikebir Mah. Hastane cad. No:55

Akçay Polikliniği

9.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. 117 Sk. No:3