İstanbul Esenyurt devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Esenyurt ilçesinde 17 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Esenyurt İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Esenyurt Devlet Hastanesi

2005 yılında inşaatına başlanan Esenyurt Devlet Hastanesinin 3 yıl içinde inşaatı tamamlanarak 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Hastane
Özel Eslife Esenyurt Hastanesi

2016 yılında hizmete giren Eslife Sağlık Grubu Esenyurt Hastanesi, modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Özel Esencan Hastanesi

Esencan Hastanesi 119 yatak kapasitesine sahip modern binası, tam donanımlı ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, otel konforunda hasta odaları ve 400'e yakın personeli ile Esenyurt'ta doğru teşhis, çağdaş tedavi, güvenli ve güleryüzlü sağlık hizmeti veriyor.

Özel Doğa Hospital Hastanesi

Doğa Hospital, 81 yatak kapasitesiyle; güvenilir sağlık hizmetini çağdaş, dinamik ve uzman kadrosuyla sunmaktadır.

Özel İstanbul Reyap Hastanesi

Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet veren Reyap Hastanesi üstün sağlık hizmeti vermek hedefiyle Ekim 2016’da Esenyurt’ta hizmete başlamıştır.

Tıp Merkezi
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

Hizmet kalitesi ile hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi, SGK gibi pek çok sağlık kuruluşu ile anlaşmalı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Özel Etik Life Tıp Merkezi

2000 yılında Avcılar Parseller'de muayenehane hizmeti ile başlattığımız ayaktan sağlık hizmetine 2009'dan itibaren de Tıp Merkezi olarak devam etmekteyiz.

Özel Mediplus Tıp Merkezi

Etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeyen, insana saygılı Mediplus Tıp Merkezi kadrosundaki seçkin uzman doktorları ile teşhisten tedaviye tüm birimleri ile hizmet vermektedir.

Özel Avrupa Tıp Merkezi

Avrupa Tıp Merkezi, 2007 yılında kurulan, ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunan, ameliyathanesi, doğumhanesi, cerrahi ve dahili birimleriyle, 24 saat hizmet veren cerrahi tıp merkezidir.

Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi

Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi hasta memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi

Elitium Tıp Merkezi 2012 yılında ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi hizmetleri sunmak üzere Esenkent mahallesinde kurulmuştur.

Özel Esenyurt Elitium Tıp Merkezi

Elitium Esenyurt Cerrahi Tıp Merkezi 2015 yılında ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi hizmetleri sunmak üzere İstanbul Esenyurt Kemalpaşa caddesinde kurulmuştur.

Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi

2011 yılında Kolan hastaneler grubu bünyesine katılan sağlık kuruluşumuz İstanbul Esenyurt bölgesinde hizmet vermektedir. SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

2004de Yeni Hayat Polikiliniği olarak faaliyete başlamış 2008 yılından itibaren cerrahi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Esenşehir Tıp Merkezi

Örnek Mah. Doğan Araslı Blv. No:197 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Esenyurt Bahçe Yolu Caddesinde hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi

Tam gün sorumlu uzman hekim, konsültannefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız tecrübeli ve güler yüzlü şefkatli hemşirelerimiz ve personelimizle hizmetinizdeyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İstanbul Hastaneleri

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, uzman hekimlerimiz ve fizyoterapistlerimiz, son jenerasyon ci...

TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön v...

Kasımpaşa Asker Hastanesi Sağlık Bakanlığına devredildikten sonra Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hast...

Yorum ve Şikayetler
Aşkı Şura · 3 Eylül 2017

Özel Esencan Hastanesi
Kizim erken doğdu premeture. Premeture bebek ve o kadar memnun kaldmki. Yeni dogan dr Fırat beye sonsuz teşekkürler. Mer...

A Samet Keleş · 12 Eylül 2016

Esenyurt Devlet Hastanesi
Berbat ötesi.....

Yaşar Görmez · 3 Ağustos 2016

Özel Avrupa Tıp Merkezi
29/5/2016 da avrupa tıp merkezinde normal doğum yaptım yapmaz olsaydım çocuğumun hayatını karartılar doğum esnasında baş...

Demircioğlu Ramazan · 14 Haziran 2016

Özel Avrupa Tıp Merkezi
Personel problemi var hastahane yönetimi bu konuya el atmalı çok saygısızlar. doktorlar değil ama koridordaki kızlar ber...