Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği
Kurum Adı:Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Yenibağlar Mah. Hacı Hüsnü Sok. No:61
Web Sitesi:eskisehirdh.saglik.gov.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.78411730.507073

Kurum Hakkında

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Eskişehir Devlet Hastanesine bağlı olan Tepebaşı Bağlar Semt Polikliniği'nde kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği olmak üzere iki uzmanlık branşında hizmet veriliyor.

Semt polikliniğimizde ayrıca; laboratuvar hizmetleri, radyolojik tetkikler, ultrasonografi hizmetleri ve cerrahi müdahale birimi de bulunmaktadır. Çocuk hastalıkları uzmanınca muayene edilen ve günlük müşahedeye alınacak hastalarımız gözlem odasında takip edilmektedirler. Kadın doğum uzmanlarımızca yapılacak cerrahi girişimler, anestezi uzmanı nezaretinde cerrahi müdahale biriminde yapılmaktadır.

Şehrimizin en işlek bölgesinde ve kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan semt polikliniğimiz, Tepebaşı İlçemizin çocuk hastalıkları ve kadın doğum hastalıkları konusundaki ihtiyacını karşılamaktadır.

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri

Yorum ve Şikayetler

Emine Yıldız Ateş
★★★★★
Mahallemdeki semt polikliniğinden çok memnunuz ailecek. Herkeze ayrı ayrı teşekkür ederiz ilgi ve alakanızdan dolayı. Yalnız branşlar biraz çoğalsa daha güzel olur sanki ilgililere duyrulur...
Emine Balbıçak
★★★★★
Dr Nigar hanıma teşekkürler çok ilgiliydi..
Ömer Aşçi
★★★
Polikliniğinizde eşimi 23.10.2013 tarihinde muayeneye getirdim. Muayene esnasında doktorumuzun ilgisinden ve yaptığı tedaviden dolayı teşekkür ederim. Fakat yapılan tahlillerin sonuçlarının 15 gün sonra alınması gerektiği söylendi. Biz tahlilleri almaya gittiğimiz 12.11.2013 tarihinde sistemin yeniden yüklendiğini ve raporların alınamadığı bir sonra gün tekrar gelmemiz gerektiği söylendi. 13 11 2013 tarihinde tekrar hastaneye gittiğimizde halen raporun görülmediği ertesi gün veya daha sonra tekrar gelinmesi gerektiği söylendi. Eskişehir'de zaten trafik çok kötü birde hastanenizden bugün git yarın yine gel denilmesi doğru mu eğer sistemde bir arıza varsa bu arıza hastaneden kapalı olduğu hafta sonları yapılması uygun değilmidir.
Kadir Demir
★★★★★
Çok teşekkür ediyorum Berna hanım'a çok ilgili bir doktor. Paralı götürdüğüm yerlerden daha ilgi alaka görüyoruz çoook teşekkürler.
Yasemin Aydemir Yılmaz
★★★★★
Sevgili hocamız N.Berna Şener neredeyse biz de oradayız. Hocamızın hastalarına ilgisi çok hoşuma gidiyor. Yine Berna Hocamızın sayesinde Tepebaşı Semt Polikliniği ile tanıştık. Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı özel hastanedeymişiz hissini veriyorlar. Çocuk gözlem odalarında bulunan hemşirelere de çocuklara gösterdikleri özel ilgiden dolayı tebrik ediyorum. Polikliniğimizin Eskişehir'e örnek teşkil etmesi dileklerimle Berna Hocama ve emeği geçen herkese saygılarımla...
Deniz Yasemin
★★
Bugün telefonda aldığım randevuyu Tepebaşı SSK Hastanesi diye belirtildiği için çoğu insanında karıştırdığı gibi öncelikle Tepebaşındaki Yunusemre Hastanesine gittim. Randevu aldığım hekimin orada değilde Tepebaşı Semt polikliniğinde olduğunu öğrenince hızlıca oradan çıkıp geç kaldım diye semt polikliniğine gittim ve veznede duran bir bayan vardı ve arkası dönük su içiyordu. Biraz bekledim baktım durup yavaş yavaş içiyo benim orada olmam ilgisini çekmediğini düşündüğüm için bende gayet kibar bir sesle kimlik çıkarırken "pardon" dedim ve bana bi anda dönüp görmüyormusun su içiyorum sen seslendiğin için su içerken arkamı dönmek zorunda kaldım demesiyle ve bütün hastaların içinde ne olduğunu anlayamadım ve bende hiç birşey söylemedimki. Pardon dedim geldiğimi belirtmek için sadece dedim kendisi gayet tartışmaya meraklı bir davranışla ama ben su içiyodum da sen şöyle yapmalısın da böyle yapmalısın da diye uzatmaya çalışarak konuşmayı sürdürmek istedi bende davranışının yanlış olduğunu söyledim konuşmayı kapatması için ve kimliği verdim ve kaydımı kendisi açmayıp bana da gayet sinirli yaklaşıp başka bir çalışan bayana kimliği verdi ve oflaya puflaya başka bir odaya sanırsam zaten ayakta olan sinirini yatıştırmaya gitti.

Bu insan orada çalışırken illa devlet kapsamı altındayım diye nasıl bu kadar rahat olabilirki nasıl bu kadar insanın içinde en önemliside oğlumun yanında benimle bu şekilde konuşmaya çalışabilir. Orasının bir işyeri olduğunu kesinlikle unutmamalılar bu kadar rahatlık devlet polikliniğinde bile olmamalı bu polikliniğe ilk girdiğimdeki izlenimim nekadar temiz ne güzel yapmışlar ellerine sağlık bir özel hastane kadar güzel diye düşündüm ve içeriye girmemle nereye geldiğimi de nolduğumu da anlayamadım ve ben şuan herkesin içinde özellikle oğlumun yanında azarlandığım için utanıyorum ve bu nedenle böyle bir siteye bunları yazmak istedim. Güzelliklerin üstünü örtmeyelim sabah evden çıktıktan sonra bir iş yerine gittiğimizin ve orada önemli bir rolümüz olduğunu unutmayalım lütfen... İlgililerin duyması dileğiyle
Ali Ural
★★
Hastanemizin acil servisi de çalışmaya başlasa vatandaşlarımıza eziyet edilmese.
Ebru Orhan Erken
★★★★★
Oğlum ile çok güzel ilgilenen çocuk hemşirelere ve görevli tüm personele, tertemiz yataklar ve hastane ile hizmet verdikleri için herkese teşekkür ederim. Dr.N.Berna Şener hanıma ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Böyle devlet hastaneleri de varmış demeden kendimi alamıyorum.
Olcay Serkan Durul
★★★★★
Dr.Berna Hanım size ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum, ilgi ve alakanız mükemmel.
Şenay Tuna
★★★★★
Dr. Berna hanım ve Dr. Nigar hanıma çok teşekkür ederim. Birde şunu söylemek istiyorum böyle polikliniklerin daha da desteklenmesini istiyor çünkü ben bu özel hastaneler kadar ilgi gösteren bir personel ile karşılaştım herkese tavsiye ediyorum.
Canan Kasım
★★★★★
Bende dün muayene için gittim Op Dr Tamer Erdem için çok çok çok memnun kaldım gerçekten. Semt polikliniği fakat çoğu hastaneye 1000 basar. Herkes güleryüzlü yardım sever ilk defa gitmeme rağmen çok memnunum. Kan almadaki hanfendi okadar güleryüzlüki ilk defa kan aldırırken çok rahattım. Devlet hastanelerinde artık koyun misali sırada bekliyoruz kan verirkende azar işitiyoruz kolunu elini aç yok elini sık. Dün kan aldırdığım hanfendi çok yardımcı oldu bana saolsun. İsmi Sevcan yada Sevnaz olması lazım. Muayene için gitmeseniz bile muhakak kan almadaki o hanfendiye ugrayın çok neşeli bi hanfendi. Benim neşemi bile yerine getirdi kendisi çok teşekkür ediyorum tüm hastane personeline..
Saffet Biricik
★★★★★
Dr. Berna hanıma hastamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz..
Pelin Erden Sevimli
★★★★★
Bugün kızımı getirdim ve çok memnun kaldım gerçekten Dr.Berna Hanım'a ve bütün hastane personeline teşekkür ediyorum ilgi ve alakaları için...
Sezer Çifci Güven
★★★★★
Açıldığı günden beri gidiyorum.. çok memnunum.. çevremdeki herkes aynı şeyi söylüyor.. çalışanlar doktorlar hepsi çok ilgileniyor.. kendimizi orada özel hissediyoruz.. Dr Berna Hanım'a çok teşekkür ederiz.. oradaki sigara bıraktırma bölümü sayesinde sigarayı bıraktım.. çok teşekkür ederiz.. bu polikliniğin Eskişehire örnek olmasını istiyorum...
Özge Kaya
★★★★★
Hastanenizden çok memnun kaldık. Doktorlarınız hemşireniz ilginiz için teşekkür ederiz.
Mustafa Kırca
★★★★★
Bugün poliğinizde çocuklarımı muayene ettirdim. Dr. Berna Sener hanım efendiye muayene olduk çok memnun kaldık teşekkürler ederiz. Semtimiz için bu poliklinikler çok güzel. Çok memnunuz dokdorumuzdan başarılar dileriz. Böyle doktorların Rabbim sayısını çoğalsın.
Halime Gölge
★★★★★
Dr. Berna Hn. ilgi ve alakanız için teşekkürler. Tedavi sonrası bile oğlumun durumunu takibinizden dolayı teşekkür ederiz.
Kader Altu
★★★★★
Bugün polikliğinizde muayene oldum. Sayın Dr. Tamer ve hemşiresine çok teşekkür ederim. Çok ilgili ve güler yüzlü davrandılar. Emeğinize ve ellerinize sağlık. Böyle doktorların çoğalması dileğiyle

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 164 oy kullanılmış ve kurum hakkında 18 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Eskişehir Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sk. No:19 Eskibağlar
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 2 Eylül Hizmet Binası
1.3 km. uzaklıkta
Kırmızıtoprak Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:56
Eskişehir Göz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Çınar Sok. No:6/1
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Uluönder Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:1
Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17
Eskişehir Anadolu Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55