Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 Etimesgut
Telefon:0 (312) 245-0808
39.94689132.660523

Kurum Hakkında

Etimesgut Belediyesi sağlık alanında vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sağlık kadrosunu ve tıbbi ekipmanlarını daha da güçlendirdi. Hekim sayısı ve kapsamıyla hastane gibi hizmet veren Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi birçok branşta hastalara tedavi hizmeti sunuyor.

29 Mart 2009 tarihinden önce yeterli uzman sayısı bulunmayan tıp merkezi, şu anda acil servis, kadın hastalıkları, göz, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji(cildiye) branşlarında hizmet veriyor. Bu branşlara ek olarak Merkez, 1 Aralık tarihi itibariyle Kulak-Burun-Boğaz (KBB) alanında da ilçe halkına sağlık hizmeti sunacak.

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniği, uzman hekim sayısını ve kalitesini artırarak hizmetlerine devam ediyor. Merkezdeki uzman diş hekimleriyle randevu taleplerine en kısa sürede cevap veriliyor. Poliklinik bünyesinde son teknolojik cihazlar kullanılarak tedavi uygulanıyor. Yapılan tetkik ve tedavilerle vatandaşların her türlü ağız ve diş sorunlarına çözüm üretiliyor. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ağız içi muayene, daimi diş dolgusu, periodental işlemler, cerrahi işlemler (diş çekimi, gömülü 20 yaş dişi çekimi, kök ucu rezaksiyonu), protez işlemleri, porselen kron ve köprü protezi, süt dişi çekimi, diş ve dişeti temizliği alanlarında tedavi hizmeti sunuluyor.

Tıp Merkezi, teknik ekipman bakımından da daha işlevsel hale getirildi. Röntgen, mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram cihazlarının yer aldığı merkez, tüm tetkiklerini kendi laboratuarlarında yapabiliyor. Sonuçlar gün içinde hastalara verilerek en kısa sürede tedavi sürecine giriliyor. Uzman laborant ve teknik elemanların görev yaptığı labarotuvar birimi yılda 130 bin civarında tetkik gerçekleştiriyor.

Tıp Merkezi bünyesinde hasta nakil ve ambulans araçları günün her saati ilçe halkına hizmet veriyor. Yılda yaklaşık 1200 kişi belediyenin ücretsiz ambulans hizmetinden yararlanıyor. Etimesgut Belediyesi yenilediği morg ve gasilhaneyle de vatandaşlara en güzel hizmeti veriyor.

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Etimesgut Ümit Tıp Merkezi

250 metre uzaklıkta

İstasyon Caddesi No:49 Etimesgut

Uygar Diş Polikliniği

280 metre uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. 2091. Sokak 3/A

Eylül Diyaliz Merkezi

290 metre uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Erler Mahallesi Türkkızılayı Cad.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Erler Mah. Türk Kızılayı Cad.

Eryaman Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Şehit Osmanavcı Mah 2649.Sok No:2 Eryaman (1.Etap)

A Life Hospital Ankara Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Elvan Mah. 1935. Sok. No:5