Muğla Fethiye devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Fethiye ilçesinde 6 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Muğla İli Fethiye İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Fethiye Devlet Hastanesi

Fethiye ile Çalış arasındaki sahil bandında yer alan Fethiye Devlet Hastanesi Antalya Kaş'tan, Muğla Ortaca'ya kadar olan tüm bölgedeki halkımıza hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Özel Hastane
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

1997'de poliklinik olarak başlayan kuruluş 1998'de hastaneye dönüştürülmüştür. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi bugün tam donanımlı bir hastane olarak sadece esnafımıza değil tüm halkımıza hizmet veren bir kurumdur.

Özel Letoon Hastanesi

Fethiye'nin ilk özel hastanesi olan Özel Letoon Hospital, 1997 ylında Pazaryeri Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Şehit Hasan Küçükçoban adresinde faaliyet vermeye başladı.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

30 nitelikli Ünit, 1 Ameliyathane, 1 Görüntüleme merkezine sahip Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlanılmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Fethiye Diyaliz Merkezi

25+1 cihaz kapasitemizle yörenin nadir sağlık merkezlerinden olmakla beraber, tatil diyalizine imkan sağlayan tam donanımlı konaklama tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi

Fethiyecan Diyaliz Merkezi 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye'den ve Türkiye'nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa'da bir çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermektedir.

Yeni Muğla Hastaneleri

25+1 cihaz kapasitemizle yörenin nadir sağlık merkezlerinden olmakla beraber, tatil diyalizine imkan...

Özel Ahu Hastanesi, 50 yatak kapasiteli yatan hasta servisi ve 24 saat hizmet veren tam donanımlı ac...

2013 yılında hizmete açılan Marmaris Özel Yücelen Hastanemiz, deneyimli ve uzman kadrosu ve çağdaş t...

Yorum ve Şikayetler
Kenan Hasdemir · 28 Ağustos 2018

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi
ben çorumdan yazyorum okudum gibi merkezinizde çok ciddi disiplinli iyi bir hizmet verdiğiniz anlaşılıyor saygılarımla k...

Ceylin Dönmez · 14 Şubat 2018

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Mükemmel ilgi var doktorlar süper ilgileniyor çok memnun kaldım...

Hedeftekiyollar Cakmak · 20 Ocak 2014

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Benim evimin karşısında olan bu hastane Fethiye icin cok elzemdir, zira Fethiyede yeterli düzeyde sağlık hizmeti veren h...

Meryem Levent · 12 Nisan 2013

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Ben Esnaf Hastanesinde doğum yaptım 2 ağustosda Atilla Tonyalıda mükemmel bir doktor normal yaptım Allah razı olsun çok ...