Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Rize
İlçe:Fındıklı
Adres:Sahil Mah. Muzaffer Birben Cad. No:33
Telefon:0 (464) 511-3025
41.26662041.136331

Kurum Hakkında

1962 yılında Sağlık Merkezi olarak 2 katlı yapılan bina 1986 yılında Devlet Hastanesi, 1988 yılında Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi olarak faaliyete geçmiş. 2005 yılından itibaren yeni hizmet binasında faaliyetine devam etmektedir.

Guatr Merkezi olarak faaliyet gösteren hastanemiz aynı zamanda Devlet Hastanesi hizmetini de yürütmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi, Rize ili Fındıklı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi RandevuFındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arhavi Devlet Hastanesi

16.9 km. uzaklıkta

Boğaziçi Mah. Arhavi

Kaçkar Devlet Hastanesi

18.8 km. uzaklıkta

Hamidiye Mücavir Kaçkar Sok. No:27

Hopa Devlet Hastanesi

29.4 km. uzaklıkta

Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu

Murgul İlçe Hastanesi

35.8 km. uzaklıkta

Küre mah. Murgul

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi

39.4 km. uzaklıkta

S. Sabit İshakoğlu Caddesi