Gelibolu Devlet Hastanesi

Gelibolu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gelibolu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Gelibolu
Adres:Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22
Telefon:0 (286) 566-1035
40.41803326.675087

Kurum Hakkında

Gelibolu Devlet Hastanesi olarak, sağlık hizmetlerini, insan haklarına saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı temellerine dayanarak, modern tıbbın gerektirdiği teşhis ve tedavi yöntemlerini hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak sizlere sunmak misyonumuzdur.

Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı memnun etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En iyi teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi yöntemlerini, hasta memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Gelibolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gelibolu Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gelibolu Devlet Hastanesi RandevuGelibolu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seda Ozhan · 6 Ocak 2013

Başhekim Ahmet Zeren olmak üzere, tüm doktor, hemşire ve personeline bizlere elelrinden geleni yaptıkları ve yanlız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz.. Koskos Ailesi

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gelibolu Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gelibolu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gelibolu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gelibolu Asker Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Yazıcızade Mh. Gelibolu

Lapseki Devlet Hastanesi

7.9 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Çanakkale Cd.

Çanakkale Asker Hastanesi

36.6 km. uzaklıkta

Cevat Paşa Mh. Çanakkale Boğaz Komutanlığı

Çanakkale Devlet Hastanesi

37.4 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123

Atlas Tıp Merkezi

37.8 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Barbaros Polikliniği

38.3 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99