Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Şirince Mahallesi Dabbahhane Sokak
Telefon:0 (326) 214-6170
36.19710136.166476

Kurum Hakkında

Hatay Doğum ve Çocuk Bakımevi 125 yatak kapasiteli olup; Bebek Servisi, Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi, Ameliyat Servisi, Septik Servisi, Doğum Servisi olarak 5 servis bulunmaktadır.

Biyokimya, Hormon, Mikrobiyoloji, Patoloji ve Kültür tetkiklerinin çalışılabildiği modern bir Laboratuar, hastanemizde yatmakta olan veya başka hastanedeki hastaların kan ihtiyacını karşılamak üzere bir de Kan Merkezi mevcuttur.

Ultrasonografi, Kemik Yoğunluğu, EKG, NST ve tüm röntgen tetkiklerinin yapılabildiği Radyoloji bölümleri mevcuttur. Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Acil polikliniklerimiz hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili her türlü ameliyatın yapılabildiği Ameliyathane, ameliyattan çıkan hastaların tutulduğu Yoğun Bakım Ünitesi ve Doğumhane bölümlerimiz bulunmaktadır. Hamile veya emziren hasta ve hasta yakınları için Gebe ve Emzirme Eğitim Odası mevcuttur.

Hastaların sorunları ile ilgilenen ve çıkan problemleri çözmek için çalışan Hasta Hakları Birimi ile hastanemizin standartlarını belirlemek ve yükseltmek için çalışan Kalite Yönetim Birimi mevcuttur.

Kurumumuz bünyesinde hizmet vermekte olan B Tipi 112 Acil Yardım İstasyonu vardır.

Hasta, hasta yakını ve personelin yararlanabileceği, Kantin, Otopark bulunmaktadır. Hastane bahçesinde hasta ve hasta yakınlarının yararlanabileceği Dinlenme Yerleri bulunmaktadır. Hasta ve yakınlarını bilgilendirmek ve yönlendirmek için Danışma bulunmaktadır. Hizmete uygun Asansör sistemi, hastane giriş çıkışı, asansör ve merdiven önleri ile klinik koridorların izlenebildiği Kapalı Devre Merkezi TV Görüntüleme Sistemi ile hastanenin tüm katlarında Anons sistemi mevcuttur.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuHatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yunus Tüfekçi · 20 Şubat 2017

nasıl iletişim numarası var 2 saattir arıyorum numara sürekli meşgul diyor ayıp kardeşim telefonu neden açık burakıyorsunuz

Nazif Güngörmüş · 15 Kasım 2014

randevu alacam bir türlu olmuyo

Kadir Türkoğlu · 17 Mart 2014

Böyle bakımevimi olur ya. internetten randevu sistemi diyorlar ama internetle hastane tutmuyor birbirlerini karmakarışık sistem boş beleş işler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antakya Göz Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14

Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

240 metre uzaklıkta

Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12

Doğu Akdeniz Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85

Hatay Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.

Emir Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4

Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Altınçay Mah. 624. Sk. No:20