İspir Devlet Hastanesi

İspir Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İspir Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:İspir
Adres:Yukarı Mh. Hastane Cd. No:1
Telefon:0 (442) 451-3079
40.49077241.002412

Kurum Hakkında

İspir Devlet Hastanesi; ilk olarak 1930'lu yıllarda Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. Yaklaşık 25 yıl Sağlık Merkezi olarak hizmetine devam etmiş ve 1958 yılında 25 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. 1993 yılında Ekim ayında 50 yataklı, şu anki İspir Devlet Hastanesi binası hizmete açılmış ve sağlık hizmetlerine devam etmiştir.

İspir Devlet Hastanesi 2009 yılında yapılan ek binayla gelişen teknolojiye ayak uydurarak modernize edilmiş ve sadece İspir'den değil İspir'in çevre kesimlerinden de başvuran hastaların memnuniyetini sağlayacak düzeye gelmiştir.

İspir Devlet Hastanesi hizmete girdiği tarihten bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

İspir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İspir Devlet Hastanesi, Erzurum ili İspir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İspir Devlet Hastanesi Randevuİspir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İspir Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İspir Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İspir Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İspir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tortum İlçe Hastanesi

50.4 km. uzaklıkta

Oltu Caddesi

Yusufeli Devlet Hastanesi

58.4 km. uzaklıkta

Merkez Mahallesi Hastane Caddesi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi

63.4 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Atasay Sok. No:1

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi

63.6 km. uzaklıkta

Güneysu

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

68.4 km. uzaklıkta

Lalapaşa Mh. Çaykara Cd. Kara Veli Sk. No:1

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

69.1 km. uzaklıkta

Laleli Mah. Cevdet Sunay Cad No:11