Antalya Konyaaltı devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Konyaaltı ilçesinde 9 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Konyaaltı İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurulduğu günden itibaren çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi toplam 134. 500 m2’lik hizmet servis alanına sahip bir sağlık kompleksidir.

Özel Hastane
Özel Olimpos Hastanesi

Antalya’nın en güzide bölgelerinden birinde kurulan Özel Olimpos Hastanesi 68 Yataklı, 5000 m2ye yakın iç kullanım hacmi ve 8 kata sahiptir.

Tıp Merkezi
Özel Uncalı Meydan Hastanesi

Özel Uncalı Meydan Hastanesi, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefinde.

Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi

Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi olarak 25.04.2013 tarihinden itibaren Antalya'nın Konyaaltı bölgesinde hizmet sunmaktayız.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, sabit protez, hareketli protez, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodontiktedavi, implant, diş beyazlatma gibi tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

AGDental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2013 yılında Konyaaltı, Antalya’da kurulmuş, Antalya’da ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Talya Tıp Merkezi

Talya Tıp Merkezi, Antalya'da Konyaltı'nda Talyagöz adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında hizmete açılmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi

2004 yılında kurulan RTS Antalya Diyaliz Merkezi toplam 31 çalışanı ile haftada 6 gün Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 3 seans, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri 2 seans ile Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

En gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.

Yeni Antalya Hastaneleri

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antal...

Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemiz...

Finike Devlet Hastanesi Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarel...

Yorum ve Şikayetler
Mahsum Aksoy · 4 Nisan 2020

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Dedemi bir hafta önce korneal yoğun bakımına yatırdık 4 gün yattı sonra sabahına servise çıkarıcaz dediler durumu iyi de...

Osman Ozutemiz · 12 Aralık 2017

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
Türkiye Cumhuriyetinde gördüğüm en mükemmel, hizmeti, bakımı, personeli ile bu IDC Akdeniz Diyaliz Merkezine eşdeğer bir...

TC GumusMasal CevitOzgur · 3 Nisan 2017

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Yorum yapmaya değer. onkoloji bölümü hastaları canlı kadavra gibi kullanıyorlar. Eşimi kaybettim 49 gün kaldık. Sonra de...

Seda Filiker · 16 Aralık 2016

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Her hastanenin her bölümü iyi olacak diye birşey Yok. Benim annem yıllardır miğde ağrısı aşırı zayıflama ve bulantı çeki...