Malatya Asker Hastanesi

Malatya Asker Hastanesi
Kurum Adı:Malatya Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Malatya
İlçe:Yeşilyurt
Adres:Hoca Ahmet Yesevi Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd.
Telefon:0 (422) 336-2041
38.36279838.287087

Kurum Hakkında

Malatya Asker Hastanesi, 09 Ağustos 1990 yılında kurulmuş, 17 Ekim 2005 yılına kadar çeşitli askeri birlikler bünyesinde hizmet vermiştir. Malatya Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005’ te TSK Sağlık Hizmetleri K.lığına devredilmiş ve 18 Aralık 2007 tarihinden itibaren de 50 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinde, 2’ nci Ordu Loj. Des. K.lığı bünyesinden TSK Sağ. Hiz. K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Malatya Sağ. Hiz. Blg. K.lığına bağlanmıştır

Malatya Asker Hastanesi, Yeşiltepe mevkii, Dilek kasabası yolu üzerinde olup, Malatya Merkezden Malatya Belediyesinin Yeşiltepe otobüsleri vasıtası ile ve Köy garajından, Yeşiltepe dolmuşları vasıtaları ile ulaşılabilmektedir.

Malatya Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Malatya Asker Hastanesi, Malatya ili Yeşilyurt ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Malatya Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Malatya Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Malatya Asker Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Malatya Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Malatya Sevgi Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. No:163 Sıtmapınarı

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Turgut Özal Cd. Özalper Mh. No:4

Melid Park Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Şifa Mah. Eski Otogar Karşısı No:13

Malatya Gözde Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

İnönü Cad. Niyazi Mah. No:145

Gözde Anamed Tıp Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Şifa Mah. Müge Sok. No:5

FMC Malatya Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

Çöşnük Mah. Çevreyolu Cad. Gül Evler Altı No:21/A