Öze Focus Göz Tıp Merkezi

Öze Focus Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Öze Focus Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Serdivan
Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı İstiklal Mah. 402. Sok. No:5
Telefon:4442054
Web Sitesi:www.focusgoz.comHata Bildir
40.76879230.379072

Kurum Hakkında

Sakarya Özel Marmara Göz Tıp Merkezi'nde yıllarca hizmet veren Dr. Hüseyin Berberler, Doç. Dr. Yıldırım Beyazıt Şakalar ve Dr Aşkın Onur'un gibi deneyimli doktorların kurduğu Özel Focus Göz Merkezi yeni binasında 2022 yılında hizmete girmiştir. Retina, Katarakt, Glokom, Şaşılık, Kornea, Göz Estetiği, Excimer Lazer, Çocuk Göz Sağlığı gibi göz hastalıkları ve tedavileri sunulmaktadır. Toplumun her kesimine en yüksek standartlarda göz sağlığı hizmeti sunmak üzere dünyada kabul görmüş son teknoloji ve güncel teşhis ve tedavi yöntemleri ile siz değerli hastalarımızın sağlığını önemsiyoruz.

Öze Focus Göz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Öze Focus Göz Tıp Merkezi, Sakarya ili Serdivan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Öze Focus Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Öze Focus Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Öze Focus Göz Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Öze Focus Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çark KBB Tıp Merkezi
840 metre uzaklıkta
Çark Cd. Serdivan Yolu Şehit Ali Kaya Sk. No:8
Sakarya Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mh. Milli Egemenlik Cd. No:89
Kalpmer Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Semerciler Mahallesi Parlak Sokak No:15
Sakarya Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Yeni Doğan Mah. Fabrika Cad. No:71
Dünyagöz Hastanesi Sakarya
1.4 km. uzaklıkta
Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A