Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Bağlarbaşı Cad.No:16/2
Telefon:0 (212) 545-5353
41.05961928.913685

Kurum Hakkında

1991 yılından bu yana kadın hastalıkları ve doğum konusunda gelişerek ve büyüyerek bugünkü modern yapısına sizler sayesinde erişen Abacıoğlu Kadın ve Aile sağlığı Merkezi, tüp Bebek ve jinekolojik endoskopi hizmetleri ile birlikte; genel jinekoloji uygulamalarından menopoza, gebelik takibinden kısırlık ve tüp bebek tedavilerine kadar geniş bir yelpazede teşhis ve tedavi hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrupa Şafak Hastanesi

100 metre uzaklıkta

Küçükköy Yolu Hamam Sok. No:2

Belde Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Merkez Mh. Eyüp Yolu Cad. GOPARK Tesisi D Blok 2.Bodrum No:3

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1

Gaziosmanpaşa Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Çukurçeşme Caddesi No:51

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

490 metre uzaklıkta

Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza

Umut Diyaliz Merkezi

520 metre uzaklıkta

Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3