Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Ayazağa Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. İç Kapı No:1-2
Telefon:0 (212) 289-1121
41.11539128.998988

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 2006 yılında kurulmuş olup kalite ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı kadrosu Ayazağa' dan ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur. Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarını da ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fatoş Işık Kaçar · 6 Şubat 2014

Dün gece ateş ve öksürük şikayeti ile gittim, her zaman olduğu gibi rahatlamış bir şekilde evime döndüm. Teşekkürler Derman ekibi.

Aykut Baran · 3 Şubat 2014

Hastaysan ve iyileşmek istiyorsan Derman Tıp Merkezi yardımcı olacaktır size ben hastalandım Dermanda iyileştim

Saadet Yilmaz · 23 Kasım 2012

Kuruluşunuza 19 11 2012 sabahı havale geçiren oğlumu getirdim tüm personeliniz uyuyordu!! Acil müdahale için çalışan kişilerin uyanmaları 8 dk aldı. Daha öncede benzeri bir durumda Bedirhan Beyi evinden çağırdım çünkü nöbetçi doktor gitmişti... Bedirhan bey işini gerçekten iyi yapan bi insan ve yıllarını vermiş Derman Poliklinigine fakat ekibi için aynı şeyi düşünemiyorum..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 51 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği

580 metre uzaklıkta

Şehit İlhan Yurt Sokak No:72 Ayazağa

Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Seyrantepe Mah. Yıldız Sok. No:16

Esha Cerrahi Tıp Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:24

Acıbadem Maslak Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Büyükdere Cad. No:40 Maslak

Kağıthane Devlet Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. Şahinler Sk. No:23

Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2.7 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Sakarya Sk. No:1