Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Küçük Çamlıca Mh. Libadiye Cd. No:66
Telefon:0 (216) 327-7757
41.00688429.072919

Kurum Hakkında

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 27 adet hemodiyaliz cihazı ile 162 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir. Dialife Transmed Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimizde tamamı Nikkiso marka hemodiyaliz makinesi olmak üzere toplam 27 Adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır. 27 hemodiyaliz makinesi için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük su analiz ölçümleri tarafımızdan yapılmaktadır, ayrıca üç ayda bir Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimizde 2 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis araçları hastalarımız için özel olup sunulan servis hizmeti karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmaktadır. Sunulan hizmet karşılığında fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Murat · 19 Haziran 2017

Transmed eski kadrosumu çalışıyor aynı

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Örnek Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:140

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52

Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Cd.No:55

Hospitadent Çamlıca

1.8 km. uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:77 Üsküdar

Medical Park Göztepe Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No:17 Merdivenköy

Maraş Polikliniği

1.9 km. uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Yanyol No:3 A. Blok Çamlıca

Ümran Tıp Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3