Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Kurum Adı:Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsancak
Telefon:0 (232) 464-5888
Web Sitesi:www.irenbe.com.trHata Bildir
38.43541527.145069

Kurum Hakkında

İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet vermektedir. Hastalarımıza ve yakınlarına sıcak ve güvenli bir ortamda çağdaş tıbbın olanaklarını sunulmaktadır. Modern mimari ile en ileri tıp teknolojisini birleştirerek güler yüzlü bir ortamda 'hasta merkezli', kaliteli ve ilkeli sağlık hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden uzman ve deneyimli İrenbe ekibi, sağlıklı nesiller yaratmak anlayışını, uluslar arası merkezler ile işbirliği yaparak sürdürmekte, başarılı uygulamaları ile kurumsal kimlik kazandığı 1992'den beri referans ve öncü klinik olmaya devam etmektedir.

İrenbe, Tüp Bebek konusunda dünyaca ünlü bilim adamları ve yurt dışı üniversiteleri ile birlikte Güncel Tüp Bebek Sempozyumları düzenleyerek meslektaşlarının bilimsel bir platformda bir araya gelmesini sağlamaktadır.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi
130 metre uzaklıkta
1488 Sk. No:3 Alsancak
Teras Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
130 metre uzaklıkta
Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No:80 D:16 Alsancak
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Ali Çetinkaya Bulvarı No:26 Alsancak
Derim Dermatoloji Dal Merkezi
280 metre uzaklıkta
1403 Sokak. No:3 Daire:3-4 Alsancak
Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
420 metre uzaklıkta
1400 Sokak No:10 Alsancak
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
500 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak