Özel Medar Ataşehir Hastanesi

Özel Medar Ataşehir Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medar Ataşehir Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Kayışdağı Mah. Raci Cad. No:1 Ataşehir
Telefon:4445401
Web Sitesi:www.medarhastanesi.com.trHata Bildir
40.98796129.144327

Kurum Hakkında

Gölcük, Gebze ve Sakarya’dan sonra Medar Hastaneleri’nin Ataşehir’de bulunan dördüncü hastanesi olan Medar Ataşehir Hastanesi, alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 8.000 m2’lik tesis alanıyla 2021 yılının Eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.

İstanbul Anadolu yakasınının gelişen ve üyümeye devam eden lokasyonlarında Ataşehir’in tam kalbinde yer alan Medar Ataşehir Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı, ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla balkan ve orta doğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır.

Medar Ataşehir Hastanesi 8 yataklı genel yoğun bakım, 15 küvözlü yenidoğan yoğun bakım, 3 ameliyathane, 2 doğumhane, toplamda 75 yatak kapasitesi ile alanında uzman ve akademisyen profilli hekimleriyle hastalarına hep en iyi sağlık hizmetini vermeyi ve hastanın sağlığını ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir disiplinle çalışmayı amaçlamaktadır. Teşhis, tanı ve tedavilerde tıbbi etik kurallarını sonuna kadar gözeten Medar Ataşehir Hastanesi hastaların sadece tedavi sürecini değil, sonrasını da önemseyen bir sağlık kurumu sorumluluğuyla çalışmaktadır.

Gölcük, Gebze, ve Adapazarı Medar Hastaneleri, çağı yakalayan hizmet vizyonuyla Avrupa’dan orta doğuya dünyanın birçok bölgesinden hastaya hizmet vermektedir. Özel Medar Hastanesi Ataşehir’de öncelikli olan her zaman sağlığınız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Medar Ataşehir Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medar Ataşehir Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medar Ataşehir Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medar Ataşehir Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Medar Ataşehir Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medar Ataşehir Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İBB Darülaceze Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kayışdağı Cad. No:211
Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Turgut Özal Bulvarı No:99 Şerifali
Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.7 km. uzaklıkta
Ataşehir Bulvarı 41 Ada, Ata 4-1 Çarşı Kat:2 No:30
Ümraniye Aktif Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Yukarı dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:233
FMC İstanbul Diyaliz Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Öztekin Caddesi No:20 Ümraniye
Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2.6 km. uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11
Ataşehir Diyaliz Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16