Özel Medigold Tıp Merkezi

Özel Medigold Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medigold Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A
Telefon:0 (212) 476-4500
41.10339728.861675

Kurum Hakkında

Özel Medigold Tıp Merkezi 2000 yılından itibaren Eski Edirne Asfaltı No:623 Sultangazi adresinde hizmet veren, uzman doktorlar tarafından dürüst, kaliteli, uygun fiyatlarla insani, ilmi ve ilkeli bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Merkezimizde ayakta ve yataklı tedavi, doğumhane, ameliyathane, röntgen ve laboratuvar hizmetleri güçlü teknik kadro ve en son tibbi cihazlarla yürütülmektedir.

Amacımız; kaliteli hizmet kadrosu, modern tibbi cihazlar ve insana özel hizmet verebilme amacıyla dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmet sunabilmektir. Değerli hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde merkezimizden ayrılması bizim için en büyük ödüldür. Günümüzün gelişen tıp teknolojilerini nitelikli hizmet anlayışıyla birleştirerek hizmet vermek, hastalarımıza faydalı olmak ve dolayısı ile memnuniyetlerini karşılamaktadır. Bu doğrultuda hekim kadromuzu, yardımcı sağlık personellerini ve diğer çalışanlarımızı farklılıklarından dolayı tercih etmek bununla birlikte bizleri tercih eden hastalarımıza bu farklılıkları yaşatmak prensibimizdir. Çalışan personellerimize uyguladığımız periyodik kurum içi eğitim seminerleri, uygulamalar ve hekim kadromuza verilen medikal seminerler bu prensibimize hizmet etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle uzun yıllar tüm hastalarımıza insancıl ve kaliteli tıbbi hizmet sunabilmeyi diliyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • ESWL
 • Çocuk Alerjisi
 • Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları

Özel Medigold Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medigold Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yağmur Toprak Zeynep Aksu · 14 Mart 2016

Dolgu diş fiyatını bilen var mı acaba hemen cevap verseniz

Büşra Şekerci · 23 Nisan 2015

iğne bölümündeki Ahmet abime çok teşekkür ederim onu çok sevdim iğneyi çok güzel vuruyo

Zerrin Karacaoğlu · 29 Mart 2015

Baha bey'e işini güzel ve özenerek yaptığı için çok teşekkür ederim

Kürşad Kuloğlu · 14 Mart 2014

Doktorumuz Ahmet Karataşa teşekkür ederiz..

Eşkiya Belgelerı Tarihin Şifrelerı · 14 Ocak 2014

İyiki varsin Medigold... Eswl böbrek taşı kırma koordinatörü'ne sevgi ve saygılar.. Sayın Emin Karakuş'a sonsuz tşk..

Havin Altıntaş · 9 Aralık 2013

Cildiye'den randevu alınıyor mu yarın oraya geleceğim ne olur kesin çözüm verin cildime eğer memnun kalırsam 8 tane arkadaşım daha var onlar da gelecekler. :)

Anıl Aşkin · 1 Aralık 2013

Bu sabah eşimin 6.00 da diş ağrısı tuttu, hastaneyi aradığımızda diş doktorun az önce hastaneden çıktığını saat 09:30 da geleceğini söylediler. Bizde bunun üzerine 09:30 da hastaneye gittiğimizde doktorun yine yerinde olmadığını 11:00 civaını beyan ediirı geleceğini söylediler. Anlayacağınız o saate kadar eşim diş ağrısından kıvrandı. Hastane tabelasında da 24 saat esasıyla çalıştıklarını beyan ediyorlar. Bu nasıl sağlık hizmetidir anlayamadık...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medigold Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medigold Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 80 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medigold Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi

300 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30

Bahat Hospital Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Eski Londra Asfaltı No:653

Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

330 metre uzaklıkta

Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1

Medigold Sultan Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608

Güçlü Tıp Merkezi

690 metre uzaklıkta

Cebeci Mh. 1. Cebeci Yolu

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi

920 metre uzaklıkta

50.Yıl Mah. 2106 sk. No:8

Sultangazi Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1