Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Medilife Dent ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1
Telefon:0 (212) 866-8080
41.00625428.662925

Kurum Hakkında

MedilifeDent diş polikliniğimiz 2013 yılında Özel Medilife Beylikdüzü Hastanemizin yanındaki müstakil binada; ruhsatını alarak hizmete girmiş bulunmaktadır. Bu birimde 5 adet diş ünitesi ve özel çocuk diş üniti ile nitelikli diş sağlığı hizmeti verilmektedir.

Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medilife Beylikdüzü Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1

Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi

180 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 65. Sokak No:10 Büyükçekmece

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Beylikdüzü Barış Mah. Zafer Cad. No:2

Rubi Sağlık Tıp Merkezi

690 metre uzaklıkta

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No:9