Özel Pedam Polikliniği

Özel Pedam Polikliniği
Kurum Adı:Özel Pedam Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey
Telefon:0 (212) 296-8508
41.05357628.987562

Kurum Hakkında

Erişkin ve çocuk psikiyatristleri, pedagog ve psikologları ile 1996 dan bu yana mutlu yaşayan ve çevresine mutluluklar yaşatmaya çalışan bir ekibiz.

Her biri farklı tıp fakültelerini bitirerek, gene her biri farklı kurumlarda (İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi) dört yıllık uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olan uzman psikiyatristlerce 1996 yılında kurulmuştur. Ekibin ilk tedavi merkezi Şişli Camii arkasında iki yıl süre ile hizmet vermiştir. Mekanın gereksinimleri karşılamada yetersiz kalması ve hastalarımızın isteği doğrultusunda ilk yerine yakın, başka bir merkeze taşınmıştır. Gelişen ekip ve şartlar 2005 yılında şimdiki yerimize taşınmayı mecbur kılmıştır.

Merkezimizde PEDAM çatısı altında birlikte olan bu ekip çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Özel Pedam Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedam Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Pedam Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pedam Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pedam Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pedam Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

330 metre uzaklıkta

Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

330 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66

İntermed Polikliniği

390 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı

Yaşasın Hayat Kliniği

410 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5

Gümüşsuyu Asker Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli