Özel Pedam Polikliniği

Özel Pedam Polikliniği
Kurum Adı:Özel Pedam Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey
Telefon:0 (212) 296-8508
Web Sitesi:www.pedam.comHata Bildir
41.05357628.987562

Kurum Hakkında

Erişkin ve çocuk psikiyatristleri, pedagog ve psikologları ile 1996 dan bu yana mutlu yaşayan ve çevresine mutluluklar yaşatmaya çalışan bir ekibiz.

Her biri farklı tıp fakültelerini bitirerek, gene her biri farklı kurumlarda (İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi) dört yıllık uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olan uzman psikiyatristlerce 1996 yılında kurulmuştur. Ekibin ilk tedavi merkezi Şişli Camii arkasında iki yıl süre ile hizmet vermiştir. Mekanın gereksinimleri karşılamada yetersiz kalması ve hastalarımızın isteği doğrultusunda ilk yerine yakın, başka bir merkeze taşınmıştır. Gelişen ekip ve şartlar 2005 yılında şimdiki yerimize taşınmayı mecbur kılmıştır.

Merkezimizde PEDAM çatısı altında birlikte olan bu ekip çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Özel Pedam Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedam Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Pedam Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Pedam Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Pedam Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pedam Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi
330 metre uzaklıkta
Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66
İntermed Nişantaşı Polikliniği
390 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
Yaşasın Hayat Kliniği
410 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli
Osmanoğlu Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4