Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği

Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
Kurum Adı:Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Muğla
İlçe:Bodrum
Adres:Konacık Mah. Adliye Cad. No:14
Telefon:0 (252) 363-8353
Web Sitesi:mehmetmutaf.comHata Bildir
37.0513227.382664

Kurum Hakkında

Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği, Muğla ili Bodrum ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Prof. Dr. Mehmet Mutaf; 2015 yılında Bodrum’da kurduğu Estetik & Plastik Cerrahi alanındaki merkezinde medikal estetik ve güzellik uygulamaları ile birlikte anlaşmalı hastanelerde cerrahi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dr. Mutaf International Clinics A.Ş. Mikrotia tedavisi, kulakve yüz rekonstrüksiyonu odaklı hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Kendi merkezinde Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastalarına hizmet etmektedir.

Dr. Mutaf International Clinics bünyesinde yeni hizmete giren ESTHECARE- Science of Beauty, güler yüzlü, deneyimli uzman estetisyenleri ile kaliteli hizmet anlayışıyla, temiz ve şık ortamı ile hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan yaklaşımı ile hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Panmed Tıp Merkezi
Özel Panmed Tıp Merkezi
79 metre uzaklıkta
Panmed Tıp Merkezi olarak uzman doktorlarımız ve kadromuz ile Bodrum, Konacık, Bitez kavşağında hizmetindeyiz. Hastanemizdeki polikliniklerimiz tıbbi teşhisin ayrılmaz bütünü olan laboratuvar hizmetlerimiz SGK anlaşmalıdır.
Özel Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
Kuruluşumuz 2019 yılında Bodrum’da hemodiyaliz tedavisi hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi Doktor ve Hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygu
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinde 4 poliklinik odası, laboratuvar, cerrahi müdahale odası, gözlem odası ve emzirme odası bulunmaktadır.
Bodrum Devlet Hastanesi
Bodrum Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Modern cihazlarla donatılan Bodrum Devlet Hastanesi 150 yatak, 56 poliklinik, 40'ın üzerinde yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi
Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi, ileri tıp teknolojisi ve geniş, deneyimli doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, kaliteli ve ekonomik bir sağlık hizmeti sunma anlayışıyla kurulmuş bir hastanedir.
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi
Tüm tıbbi alanlarda hizmet veren ve tam teşekküllü bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesinde toplam 76 yatak ve 4 ameliyathane bulunuyor.
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi
1997 yılında kurulan, hem Bodrumluların hem de Bodrum’a tatile gelenlerin evinde gibi hissettikleri, güvenle tedavi oldukları Özel Bodrum Hastanesi’nde, Temmuz 2018’de Bodrum Amerikan Hastanesi olarak hizmet vermeye başlıyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉