Özel Simge Diyaliz Merkezi

Özel Simge Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Simge Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Niğde
İlçe:Merkez
Adres:Aşağı Kayabaşı Mah. 75.Yıl Cad. Kızıl Elma Sitesi Karşısı
Telefon:0 (388) 221-1583
Web Sitesi:nigdesimgediyaliz.comHata Bildir
37.96463634.646587

Kurum Hakkında

Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, Niğde'de 2003 yılında hizmete başlamıştır. Merkezimizde 28+1 cihaz mevcuttur. Diyaliz Merkezimiz SGK (SSK, T.C. Emekli Sandığı, BAĞ-KUR) mensuplarına, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına, Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimize müracaat eden hasta ve hasta yakınları internet web sayfamızdan veya telefon ve fax yolu ile ulaşabilirler. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince otomatik yataklarında hasta başı televizyon, WI-FI, dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde ikramlarımız bulunmaktadır.

Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar. Ayrıca özel otoparkımız da mevcuttur. Merkezimizde toplam 28+1 adet Braun marka hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Merkezimizde hasta bio uyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde çift Reverse Osmos sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu sistem yapılacak olan diyaliz tedavisinin alt yapısıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Simge Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Simge Diyaliz Merkezi, Niğde şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Simge Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Simge Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Özel Simge Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Simge Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
510 metre uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. No:4
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mahallesi Kumluca Mevki
Niğde Hayat Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Selçuk Mah. Alpat Sok. No:1
Niğde Yaşam Tıp Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
Çayır Mh. Cumhuriyet Blv. Özbekler Sitesi Altı
Niğde Umut Diyaliz Merkezi
3.8 km. uzaklıkta
Şahinali Mah. Faik Şahenk Bulvarı 52/A
Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
9.5 km. uzaklıkta
Dr. Doğan Baran Caddesi Okçu yolu üzeri 1.km
Bor Devlet Hastanesi
11.9 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı