Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Mersin
İlçe:Akdeniz
Adres:Kiremithane Mh. Dr. Cemalettin Tanrıöver Sk. No:21
Web Sitesi:www.dogushastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.79496934.623670

Kurum Hakkında

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Doğuş Hastanesi, 1995 yılında kurulmuş bulunan Tanrıöver Doğuş Özel Hastane ve Sağlık Hizmetleri AŞ'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.

Asıl Kuruluşu 1964 yılına dayanmaktadır. Bu tarihte Dr. Cemal Tanrıöver bölgemizin ilk özel hastanelerinden birini hizmete sokmuştur.

1990 yılında şu an hizmet vermekte olduğumuz binamızın projesi Almanya'da çizdirilmiştir. 1995 yılında şirketin ortaklık yapısında değişikliğe gidilmiş ve Tanrıöver ailesi ile birlikte 13 doktor şirkete ortak olmuştur. 1995 yılında başlanan inşaat çalışmaları 1997 yılında tamamlanmış ve 07 Ağustos 1997 yılında ilk hasta kabulü gerçekleştirilmiştir

Kısa zamanda Mersin'in en önemli sağlık merkezi konumuna gelen hastanemiz şehrimizde ilk kez kadrolu doktor sistemine geçmiştir.

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fethi Denizhan · 11 Ocak 2015

2005'ten beri ikinci bir sığınağım gibi gördüğüm ve her dara düştüğümde dermanımı aradığım hastanem, Kardiyoloji Uzman Doktorum Sn.Aytaç Vural hocam, servisindeki sevecen ve şefkat yüklü yardımcıları, benim gibi 10 yılı aşkın bir kalp ameliyatlısı için çok büyük bir nimettir. Hepsine çok teşekkürler ve ellerine sağlık diyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

120 metre uzaklıkta

Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

300 metre uzaklıkta

Kültür Mah. Atatürk Cad. No:66 Çamlıbel

Imc Hastanesi

740 metre uzaklıkta

İstiklal Cad (106 cd.) No:196-198

Vizyon Göz Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163

Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cami Şerif Mh. 5234 Sok. Kızıltan Apt. No:10

Mersin Fizyomed FTR Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A