Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Şirinevler Mah. Ankarayolu Cad. No:795
Telefon:0 (224) 222-0777
40.19777529.172800

Kurum Hakkında

Bursa’da 1999 yılından bu yana kendini sağlığa adayarak Türkiye çapında hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlamış olarak faaliyet gösteren merkezimiz Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon branşlarında Altıparmak ve Yıldırım Şubeleri ile Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak hizmet vermektedir.

Dr. Kayhan Turan öncülüğünde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıklarının tek bir çatı altında buluşması, tanı ve tedavide seçeneklerin birlikte ve en iyi şekilde değerlendirilip hastaya sunulmasını sağlamaktır. Merkezimizin kurucu hekimlerinin aynı zamanda aktif çalışan uzmanlar olması, sürekli yakın gözlem ve deneyim ile yönetim ve hizmet sunumunda karar verme, değiştirme, uygulama aşamalarında hızlı esnek ve yenilikçi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Doktorlarımız her biri kendi alanında uzman olup, tıpta sürekli eğitiminin önemine inanmaktadırlar. Bu nedenle merkezimiz bünyesinde devam eden iç eğitim programlarımızın yanı sıra, hekimlerimiz sıklıkla Amerika Birleşik Devletleri’nde toplantı ve kurslara katılmaktadırlar. Böylece hem teknolojik yenilikler, hem de kemik kas eklem sorunlarının tanı ve tedavisindeki son gelişmeler merkezimizde hastaların hizmetine sunulabilmektedir.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak amacımız hastalara en kısa sürede en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hastaların her birinin sorunlarını detaylı ve en geniş tıbbi perspektif içinde değerlendirerek, tedavide kesin ve kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı; ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, radyoloji(röntgen, açık MR) bölümleri ile hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Mehmet Müezzinoğlu Cd. No:50

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:13

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad.

Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi

4.6 km. uzaklıkta

Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.

Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi

5 km. uzaklıkta

Ankara Yolu Cad. No: 324-1

Aka Diyaliz Merkezi

5.2 km. uzaklıkta

Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52

Bursa Göz Merkezi

5.3 km. uzaklıkta

Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3