Özel Uygar Diş Polikliniği

Özel Uygar Diş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Uygar Diş Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Kazım Karabekir Mah. 2091. Sokak 3/A
Telefon:0 (312) 244-5040
39.94485332.658654

Kurum Hakkında

Diş hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını bünyesinde bulunduran Özel Uygar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin temel felsefesi; hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, bilimsellik, dürüstlük ve güleryüzlü bir hizmettir.

Sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına büyük önem veren kliniğimizde, alanında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet verilmektedir.

Kliniğimizin modern ve rahat tasarımı, güleryüzlü personeli ile kendinizi güvende hissetmemeniz için hiç bir neden yok. Konforlu, ferah, sıcak ve nezih dinlenme salonumuzda içeceğinizi yudumlarken, üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu atacaksınız.

Hizmetlerimiz
  • Zirkonyum
  • Periodontoloji
  • Pedodonti
  • Ortodonti
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
  • İmplant

Özel Uygar Diş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uygar Diş Polikliniği, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Duygu Yüce Çevik · 14 Haziran 2012

İş doktorlarına kesin güvenebilirsiniz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uygar Diş Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uygar Diş Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uygar Diş Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi

280 metre uzaklıkta

30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 Etimesgut

Etimesgut Ümit Tıp Merkezi

480 metre uzaklıkta

İstasyon Caddesi No:49 Etimesgut

Eylül Diyaliz Merkezi

500 metre uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Erler Mahallesi Türkkızılayı Cad.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Erler Mah. Türk Kızılayı Cad.

A Life Hospital Ankara Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Elvan Mah. 1935. Sok. No:5