Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres: Reşadiye Mah.Osmaniye Cad. Mehmet Aydın Kompleksi
Telefon:0 (362) 440-0043
Web Sitesi:www.samsunghh.gov.trHata Bildir
41.28136236.321184

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1950 yılında düşünülmüş, 1952 yılında 1000 yataklı hastane planlamasıyla mevcut arsanın kamulaştırılması sağlanmıştır. Ancak; 1959 yılında 100 yataklı olarak faaliyete geçmiştir. 1970 yılında ek birimler, Göğüs hastanesine ilave olarak bir Göğüs Cerrahi ve Rehabilitasyon Merkezi oluşturmak amacıyla inşa edilmeye başlanmış; ancak 1976 yılında bunların büyük bir bölümü protokol gereği Tıp Fakültesi Hastanesinin kullanımına verilmiştir. 1986 yılında Tıp Fakültesi yeni yapılan Üniversite Kampüsündeki yerine taşınmıştır. Hastanemizde 2005 yılında Göğüs Cerrahisi Birimi eklenmiş olup, hale hazırda 167 yatak olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde; Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Dahiliye, Uyku bozuklukları alanlarında poliklinik hizmeti sunulmaktadır. Toplam 14 adet poliklinik mevcuttur. Hasta kayıtları tıbbi sekreterlerce hastane otomasyon sistemi üzerinden doğrudan yapılmaktadır. Tüm branş hekimlerinin ayrı poliklinikleri mevcuttur. Hastanemizde Hekim Seçme Uygulaması mevcut olup, geldiğinizde poliklinik sekreterlerine uğrayarak hekiminizi seçebilirsiniz. Tüm polikliniklerimizde branşlarında uzman hekimlerimiz görev yapmaktadır. Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda yataklı tedavi hizmetleri de doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Songül Şahin
*** *** asla gitmeyin tedavi etmek istemiyor azarlıyor ve verdiği tedavi işe yaramıyor.
Metin Saraçoğlu
★★★★★
Hastahaneyi bu duruma getiren başta Başhekim Dr. Tamer Bey olmak üzere emeği geçenlere teşekkürler.
Hüseyin Öztürk
★★★★★
Ben Hüseyin Öztürk 2012 senesi 1 ayın 14 de Kamil Furton hocama sağ akciğerimden ameliyat oldum. Kanserli bölgeyi aldı nihayetinde 1 sene aralıklarla kemoterapi aldım. Şimdi çok iyiyim sigara kullanmıyorum 6ayda bir kontrole gidiyorum. Başta Kamil hocama ve onkoloji doktoru Dilek Erdem hanıma çok teşekkür ederim. Allahım razı olsun Allah sağlık versin nice hastalara şifa versin
Cemil Bilgin
★★★★★
Samsun Göğüs Hastanesinde 23-01-2015 tarihinde 2 servise yatan davn sendromlu kızım Bisu Bilgin'in sağlıgına kavuşmasında emeği geçen sayın doktor Ümit beye ve serviste görev yapan hemşire kardeşlerime teşekürlerimi sunar mesleklerinde başarılar dilerim.
Nizameddin Öztürk
★★★★★
Sevgli ağabeyim Nazif Demirbaş 25.06.2013 tarihinde T.C.Sağlık Bakanlığı Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde saygıdeğer doktorumuz sayın Op.Dr.Kamil Furtun tarafından akciğer operasyonuna tabi tutulmuştur. Başarılı bir ameliyattan sonra ağabeyim sağlığına kavuşmuş ve 04.07.2013 tarihinde taburcu olmuştur. Başta sayın doktorumuz Op.Dr. Kamil Furtun, Uz. Dr. Dilan Akyurt ve bizi yönlendiren Uz.Dr. Bilal Şengül olmak üzere tüm ekibe sonsuz şükranlarımızı sunar, ömür boyu mutluluk ve başarılar dileriz. Bilhassa : erken yada geç, gece yada gündüz demeden her an yardıma hazır hekimin en büyük yardımcısı cerrahi servisi hemşire takımına ve temizlik görevlisinden yemek servisi yapanına kadar her elemanına minnetlerimizi sunarız.
Melek Poyraz
★★★★★
Dr Sultan Hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekürler yanında bulunan sekreter hanıma da ayrıca teşekür ediyorum.

Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Reşadiye Mahallesi, Civan Sokak, Dr. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
920 metre uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Aziziye Cad. No:86
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1
İlgi Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kale Mh. İstiklal Cd. No:9
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi
Mediliv Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Kale Mah. Himaye-i Eftal Sokak No:1