Uşakcan Diyaliz Merkezi

Uşakcan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Uşakcan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A
Telefon:0 (276) 231-6660
38.67522429.432396

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 2005 yılının kasım ayında hizmet vermeye başlamıştır. 25+1 cihaz kapasitesiyle Uşak ili içindeki, en büyük diyaliz kliniğidir.

Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır. Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.

Salonlarımız yasal şartlara uygun geniş havalandırılabilir aktif bio polen filtreleri bulunan klimalarla ısıtılıp soğutulan sedatize edici renklerle boyanmış ve dekore edilmiştir. Diyaliz seans salonlarımızda ışıklandırma hemşire deskleri televizyonlar hastalarımızın seans süresince konforları ön planda düşünülerek hazırlanmış ve konuşlandırılmıştır

Her merkezimizin servis araç filosu olup hastalarımızı seans günlerinde belirtilen saatte evlerinden tek tek alınıp mümkün olan en kısa yoldan yolculuk güvenliğini ön planda tutarak merkezlerimize taşımaktayız. Yine aynı şekilde seans sonrası hastalarımız yeri geldiğinde refakatçılarla birlikte evlerine bırakılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Uşakcan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Uşakcan Diyaliz Merkezi, Uşak şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Uşakcan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Uşakcan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Uşakcan Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Uşakcan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği

2.3 km. uzaklıkta

İslice Mahallesi Gümüş Sk. No:19

Öztan Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24

Uşak Göz Tıp Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22

Medical Park Uşak Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139/A

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

5.4 km. uzaklıkta

Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)

Banaz Devlet Hastanesi

27.6 km. uzaklıkta

Dilek Mah. Kuşdemir Sok. No:71