Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat
Telefon:0 (312) 220-2122
39.90739932.816104

Kurum Hakkında

CTB grup, Türk Halkının hak ettiği sağlık yaklaşımını alacağı kurumlar yaratmak için kuruldu. Birçoklarına imkansız gelen bu düşünceyi gerçekleştirebilecek genç, deneyimli, çalışkan ve azimli kişiler bu grubun temellerini attı. Bu temeller üzerinde ilk oluşturduğu kurum; Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi oldu.

Vizyonuna bağlı kalarak dünyada ve Türkiye'de bir çok ilki gerçekleştirecek bir kurum yaratmalıydı. Bunu da başardı :

1. Dünyada bir ilki gerçekleştirerek Kişiye Özel Tüp bebek konseptini hastalarımızın hizmetine sunduk.

2. Türkiye'de ilk defa 6 ayrı uzmanlık dalının bir araya geldiği bir konsey oluşturuldu (Kadın Hst. Ve Doğum Uzmanı, Üroloji Uzmanı, Histoloji ve Embriyoloji Uzmanı, Tıbbi genetik Uzmanı, Reprodüktif İmmnoloji uzmanı, Psikiyatri ve klinik psikoloji Uzmanı). Başvuran bütün hastaların bu konsey tarafından değerlendirilmesini sağlayarak, dünya ortalaması ile aynı başarı oranlarını sağladık.

3. Kendi alanında bilimsel buluşlar yapmak amacıyla üniversiteler, TUBİTAK, Sağlık Bakanlığı ile işbirliği için adım attık.

4. Ankalife Görsel Sanatlar Merkezi'nde hastalarımız tedavi süresince seramik gibi el beceri kursları alıyor ve bunları sergileme imkanları buluyor.

5. Tüp bebek tedavisi sırasında 15 gün boyunca, tedaviden arta kalan zamanlarda, Ankara içi ve yakın illere (Kapodokya, Amasra, vb. ) geziler düzenliyoruz.

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

110 metre uzaklıkta

Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

230 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat

Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi

330 metre uzaklıkta

Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat

Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

340 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. No:34 Balgat

Akropol Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. No:18 Balgat

B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezi

350 metre uzaklıkta

Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14