Özel Hattat Hastanesi

Özel Hattat Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hattat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:3.Levent Yeni Sülün Sk. No:85 Beşiktaş
Telefon:0 (212) 282-3646
41.08602929.017855

Kurum Hakkında

Hattat Hastanesi, Türkiye'de sağlıklı yaşlanma ve günübirlik cerrahi alanlarında boşluğu doldurmak amacı ile kurulmuş olan butik bir hastanedir.

Teknolojik yeniliklerin ve tedavi yöntemlerinin baş döndürücü bir hızla geliştiği çağımızda, bu yeniliklere ayak uydurmak ve uluslararası standartlarla hastalarına bu hizmeti taşımak tabidir ki bu anlayışta olan hastanemizin en büyük amacıdır.

1997 yılında Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat tarafından kurulmuş olan Hattat Hastanesi kurucularının uzun yıllar tıp alanında edindikleri tecrübeler doğrultusunda hastalarının vasküler, hormonal, nörolojik ve psikolojik problemlerinin en gelişmiş teknolojik ekipmanla sakin ve modern bir atmosferde uzman hekimler tarafından incelenmesi, tetkik ve tedavi edilmesi üzerine hazırlanmıştır.

Dünyanın en ileri merkezleri ve bilim adamlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişi içinde olan Hattat Hastanesi alanındaki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp aynı zamanda dünya tıbbına bu alanda katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bu bilinçle kurulan merkezimizde özellikle ürolojik hastalıklar, cinsel fonksiyon bozuklukları & penil estetik ile estetik cerrahi alanlarında hastalarımızın sorunlarını en doğru yaklaşımla ve tıbbın en son tekniklerini kullanarak çözmek hedefimizdir.

Özel Hattat Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hattat Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hattat Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hattat Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hattat Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hattat Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Estethica Levent Tıp Merkezi

0 metre uzaklıkta

Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent

İstanbul Ortopedi Merkezi

160 metre uzaklıkta

Çilekli Cd, No:32 Levent

Clinix Care Polikliniği

400 metre uzaklıkta

Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent

Renmed Diyaliz Merkezi

440 metre uzaklıkta

Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

510 metre uzaklıkta

Monolyalı Sokak No:5 Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

750 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Dentistanbul Levent Polikliniği

860 metre uzaklıkta

Levent Cad. No:17 Levent