Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Bahçelievler Mah.Aydınlı Yolu Cad. No:32
Telefon:0 (216) 390-4595
40.88142629.238570

Kurum Hakkında

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi; 2007 yılının ocak ayından itibaren hastalarımıza hizmet vermektedir. Günümüzde teknolojik gelişmelerin art- masıyla beraber hareketsiz yaşam, ulaşım araçlannın sık kullanılması, stres gibi pek çok etken kas iskelet sistemi hastalıklarının oluşmasını hızlandırmakta. Bu hastalıkların tedavisinde fizik tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri hasta için maliyeti düşük ve yan etkilerinin olmaması nedeniyle oklukça güvenlidir. Hastaların ağrılanı gidermek çeşitli hastalıklara bağlı gelişen fonksiyon kaybını en aza indirgemek, maksimum hareket kabiliyeti ve günlük yasamda bağımsızlık sağlamak fizik tedavi ve rehabilitasyonun en önemli hedefleridir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Yerli · 8 Şubat 2015

fizik tedavi sgk lılara ücretsizmi?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Pendik

80 metre uzaklıkta

Aydınlı Yolu Cad. No:26 Pendik

Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

270 metre uzaklıkta

Aydınlı Yolu Caddesi Gülşen Sok No:3

Pendik Şifa Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Aydınlı Yolu Caddesi Gonca Sokak No:7

Remedy Hospital

320 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Papatya Sok. No:15

Dünyagöz Hastanesi Pendik

340 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79

Pendik Yaşam Tıp Merkezi

380 metre uzaklıkta

Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A