Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5
Telefon:0 (272) 213-3956
38.76282930.544333

Kurum Hakkında

1973 Yılında kurulan hastanemizi 1995 yılında Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF tarafından önerilen başarılı anne sütü uygulamaları nedeniyle bebek dostu hastane ünvanı almıştır. “Bebek dostu hastane” unvanını alan hastanemiz sağlıktaki değişim ve gelişmeleri takip ederek, güvenilir, hasta hakları saygılı, güler yüzlü ve gönülden hizmeti amaç edinmiştir.

Hastanemizde; hizmet miktarı yerine, nitelik önem kazanmıştır. Modern yönetim anlayışıyla hastanemiz temeline önce insanı koymayı başarmıştır. Hedefimiz; seçkin personel kadrosuyla; günün teknolojisine uygun, daha kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet verecek duruma gelmektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi RandevuAfyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

120 metre uzaklıkta

Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10

Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

180 metre uzaklıkta

Dervişpaşa Mh. Abdullah Göbeloğlu Cd. No:10

Afyon Park Tıp Merkezi

340 metre uzaklıkta

Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı

Umut Polikliniği

380 metre uzaklıkta

Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

930 metre uzaklıkta

Bankalar Cad. Özel İdare İşhanı No:33

Afyoncan Diyaliz Merkezi

960 metre uzaklıkta

Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16