Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kurum Adı:Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Telefon:0 (232) 444-5282
Web Sitesi:www.atagoz.com.trHata Bildir
38.45260327.178540

Kurum Hakkında

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı sıra güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Bu çatı altında her zaman ve her yerde göz hastalığı ile ilgili sorunlarınıza ve sorularınıza cevap bulabileceğinize inanıyoruz.

Teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları, doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezinden ayrılırken gözlerinizdeki ışıltıyı görmek bizleri mutlu edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aytül Oral
09.02.2018 saat 10:10 da Gaziemir şubenizde randevum vardı. Girişimi yaptım, ücretimi ödedim. Lens kullanıyorum, muayene öncesi çıkarmam istendi, yanımda lens kabı ve ilacım olmadığı için nerede çıkarabileceğimi sordum, biz de lens kabı ve ilaç yok diye geri çevrildim. Muayene falan olamadım. NEDEN??? Çünkü lensimi çıkaramadım. En donanımsız hastahane de bile görmedim ben böyle birşey. Üstelik hiç çözüm bile sunulmadan, işinize gelirse tavrında, param iade verilip gönderildim!!! 10 yıl gözlük kullandım, 25 yıldır da lens kullanıyorum. Hayatımda ilk kez bir göz hastahanesinden üç kuruşluk lens kabı ve solüsyon olmadığından lensimi çıkaramadığım için gönderiliyorum. Yazıklar olsun sizin gibi çözüm odaksız, donanımsız ve ilgisiz bir hastahaneye.
Canan Yorgancıoğlu
★★★★★
Annemin çok sorunlu olan gözünün katarakt ameliyatını başarı ile tamamlayan Sn. doktorumuz Melih Türe ve Atagöz ailesine sonsuz teşekkürler.
Ülkü Kocaöner
3 yıldır kızımın göz yaşı kanal tıkanıklığı problemiyle uğraşıyorduk. Doktorumuz sayın Melih Türe sayesinde kızımın gözüne tüp takılarak 5 ay gibi kısa bir sürede düzeldi. Öncelikle tüm personelin ve özellikle Melih Türe'ye sonsuz teşekkürler Allah sizden razı olsun çok ama çok teşekürler.
TC Selma Gençay
24.09.2013 tarihinde online randevu alarak Manavkuyu Atagöze annemi genel kontrol amaçlı götürdüm. Tüm personelin ilgisine teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyatrans Diyaliz Merkezi
280 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A
Bornova Diyaliz Merkezi
320 metre uzaklıkta
Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A
Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
670 metre uzaklıkta
Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı
Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi
820 metre uzaklıkta
Fatih Caddesi No:10 Çınarlı
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
840 metre uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Onkomer Özel Onkoloji Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova