Adana Çukurova devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Çukurova ilçesinde 14 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Adana İli Çukurova İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Özel Hastane
Özel Sezar Hospital Hastanesi

Sezar Hospital, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyerek Çukurova Bölgesi’ne yeni bir hizmetle tanıştırmayı hedeflemektedir.

Özel  Avrupa Hospital Adana

Adana Avrupa Hospital hastanesi tümü kendi alanında uzman olan hekimler, uzman yardımcı sağlık personelleri ile topluma kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan SGK anlaşmalı bulunan özel bir hastanedir.

Tıp Merkezi
Özel Adana Odak Tıp Merkezi

Özel Adana Odak Tıp Merkezi olarak amacımız bir çok branşda, nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi

2004 yılı Temmuz ayından bu yana hizmet veren Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Özel Dermancan Tıp Merkezi

Dermancan Tıp Merkezi, 2005 yılında Adana'da bölge insanının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini geliştirmek için kuruldu.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yüreğir Diş Tedavi ve Protez Merkezi, ATO Semt Polikliniği ve 100.yıl Diş Tedavi ve Protez Merkezi ile birlikte 115 poliklinik ile hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Fizica; Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen konusunda uzman, modern ve yenilikçi bir kurumdur.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Güzelyalı Hastanesi

Seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli ve teknolojisiyle 75 yatak, 2 ameliyathane, 3 doğumhane ve 44 küvöz – yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile butik hastane anlayışıyla hastalarımıza özel sağlık hizmeti veriyoruz.

Psikiyatri Merkezi
Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

1984 yılından bu yana Adana ve çevresindeki 15 vilayete sağlık hizmeti sunan Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bir bölge hastanesidir.

Diyaliz Merkezi
Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi

Nefroloji uzmanı yönetiminde toplam 28 çalışanı ile Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri üç seans Salı, Perşembe, Cumartesi günleri iki seans Hemodiyaliz ve Periton Diyalizi hizmeti vermektedir

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi 1000 m2 lik binasında 50 hemodiyaliz makinesi kapasitesi ile 300 hastaya hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir.

Üroloji Merkezi
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi

Özel Akdeniz Üroloji Merkezinde ESWL, böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik, genetik ve hormonal laboratuar hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Tüp Bebek Merkezi
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi

Adana Ankada Tüp Bebek Merkezi, 1200 m2 kapalı alanda 2006 yılından beri Adana'da hizmet vermektedir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi ve Yara Bakım Merkezi olarak bölgemizdeki eğitim hastaneleri, üniversite hastaneleri ile kamu ve özel hastanelerdeki hastaların hiperbarik oksijen tedavisi gereksinimini karşılamayı amaçlamaktayız.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Adana Hastaneleri

Sezar Hospital, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidi...

Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi, Askeri Hastane ve Marsa Kadın Doğum ve Meydan Çocuk Has...

Yüreğir Devlet Hastanesi, Eski Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi binasında hizmet vermeye d...

Yorum ve Şikayetler
Berfin Kaya · 26 Aralık 2017

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tam 3 aydır randevu alamıyorum online randevu alın diyorlar sürekli oyalıyorlar alt tarafı bir dış çekecekler bu kadar d...

Mustafa Algül · 12 Aralık 2017

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
İnternetten randevu protetik tedavi doktoru ondan randevu alamıyoruz. Nasıl alabiliriz...

Mevlüde Obudan · 7 Aralık 2017

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
05/11/2017 tarihinde Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine çene cerrahisi uzman doktor Fulya Ak'a gittim ç...

Ihsan Bozkurt · 3 Eylül 2017

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tam 20 gündür çene cerrahında randavu anlamıyorum toplam 2tane doktor var koskoca hastanede küçük bir filim odası var sa...