Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzincan
İlçe:Refahiye
Adres:Erzincan Cad Kemaliye Mah. Refahiye
Telefon:0 (446) 611-2015
Web Sitesi:www.refahiyedh.gov.trHata Bildir
39.90101438.770079

Kurum Hakkında

İlçemiz Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi 50 yataklı olup (75 yatak kapasiteli), aile hekimliği polikliniği, normal poliklinik, diş Polikliniği, acil poliklinik, laboratuar ve röntgen hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde 1 uzman doktor (aile hekimliği uzmanı), 7 pratisyen doktor, 1 diş hekimi, sağlık memuru, hemşire, ebe, laboratuar teknisyeni, röntgen teknisyeni, anestezi teknisyeni, acil tıp teknisyeni olmak üzere 60 civarı personel çalışmaktadır.

Hastanemiz Laboratuar Ünitesinde, bir Hemogram Cihazı, bir Hormon Cihazı, bir Koagülometre, bir Otoanalizatör bulunmaktadır. Hastanemiz Röntgen Ünitesinde bir Röntgen Cihazı bulunmaktadır. 2005 yılı Ağustos ayında Hastanemizde Diyaliz Ünitesi faaliyete geçirilmiş olup, 3 adet diyaliz Cihazı ile hizmet sunulmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi, Erzincan ili Refahiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bakansız Imdat
· ★★★★★
Refahiye hastanemız guzel. Ve doktor Hakan bey için çok çok teşekkür ediyorum hastama çok ilgilendi Allah razı olsun.
Günay Tonk
İzmir Gaziemirde yaşıyorum burada da hastanenizin aynısı yapıldı çok sevindim. En çok çocuk doktoru olduğu sevindim torunum Ege Alkan'ın da hastanenizde göreve başlaması beni çok mutlu etti. cümlenize sağlıklı görevler dilerim. Hürmetlerimle.
Bülent Sucuoğlu
Fahrettin Uğur Hocamıza Allahtan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun. Refahiye'ye çok katkısı faydası olmuştur.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
22.8 km. uzaklıkta
Alsancak Mah. Cumhuriyet Caddesi
Kemah İlçe Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Çarşı Mahallesi
Akıncılar İlçe Hastanesi
41.5 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36
Şiran Devlet Hastanesi
43.2 km. uzaklıkta
Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195
Alucra İlçe Hastanesi
46.4 km. uzaklıkta
Mesudiye Mah. Hürriyet Cd. Kanuni Okul Sk. No:1
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1