İstanbul Gaziosmanpaşa devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Gaziosmanpaşa ilçesinde 27 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Gaziosmanpaşa İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılından bu yana tam donanımlı acil servis ünitesi ile tüm branşlarda 24 saat uzman hekimler ve öğretim üyelerinden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir.

Devlet Hastanesi
Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesinde inşa edilen Gaziosmanpaşa yerleşkesindeki yeni binanda hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Yıldız Academia Hastanesi

Hastanemiz İstanbul'un Gaziosmanpaşa İlçesinde 11 yıldır Özel Yıldıztabya Bilge Hastanesi adı altında hizmet vermiştir. 2011 yılı itibariyle yönetimin değişmesiyle tekrar bir yapılanma aşamasına girerek Özel Denizyıldızı Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi 60 bin metrekare kapalı alanda 81 yoğun bakım yatağı olmak üzere 517 yatak kapasitesi ve 15 ameliyathane ile hizmet veriyor.

Özel İstanbul Şafak Hastanesi

500 Evler İstanbul Şafak Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Özel Duygu Hastanesi

Özel Duygu Hastanesi İstanbul’un ve Gaziosmanpaşa’nın saygın ve referans alınan hastanelerinden biri olmak için çalışmalarını sürmektedir.

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Avrasya Hospital, ikinci hastanesi ile Gaziosmanpaşa Küçükköy'de hizmet sunmaktadır.

Özel Ortomedica Hastanesi

Özel Ortomedica Hastanesi olarak kemik eklem ağırlıklı uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Özel Başarı Hastanesi

2000 yılında Medi Başarı Tıp Merkezi olarak kurulan kurum 2014 yılında Başarı Hastanesi olarak yenilenmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Asya Hastanesi

Özel Asya Hastanesi, Gaziosmanpaşa Küçükköy'de 17 branşda, modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla 2008 yılından bu yana hizmetinizdedir.

Özel Bilge Hastanesi

Bilge Hastanesi; özellikli 2 ameliyathane, 2 doğumhane, 28 hasta odası, 20 poliklinik, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, endoskopi ünitesinden tomografiye, 24 saat acil ve ambulans hizmetinden yoğun bakıma, güvenliğinden eczacısına, 200'ü aşkın personeliyle 10 yıllık büyük bir ailedir.

Özel Avrupa Şafak Hastanesi

1998 yılında açılışı yapılan Avrupa Şafak Hastanesi ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Tıp Merkezi
Özel Simge Tıp Merkezi

Özel Simge Tıp Merkezinde: dahiliye, kadın doğum, cildiye, ortopedi, genel cerrahi, üroloji, acil, gastroskopi, kolonoskopi üniteleri mevcuttur.

Özel Elif Tıp Merkezi

Özel Elif Tıp Merkezi alanında uzman hekim kadrosuyla farklı branşlarda poliklinik ve acil servisi ile hizmetinizdedir.

Özel Merve Tıp Merkezi

Özel Merve Tıp Merkezi 1992 yılından beri birçok farklı branşta uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Özel Belde Tıp Merkezi

Merkez Mh. Eyüp Yolu Cad. GOPARK Tesisi D Blok 2.Bodrum No:3 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Ekotom Tıp Merkezi

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, Uzman Doktorlar ve Profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Diyaliz Merkezi
Özel Umut Diyaliz Merkezi

Gaziosmanpaşa'nın ilk hemodiyaliz merkezi olan Özel Umut Diyaliz Merkezi kuruluşundan günümüze kadar en üst seviyede yeterli ve kaliteli hemodiyaliz uyguladığını kanıtlamıştır.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

Bugün Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 104 yatak kapasitesi ve tam teşekküllü hastane desteğiyle yeni ve konforlu mekanında hizmet vermektedir.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi 39 ünitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi

Özel Şafak Diyaliz Merkezi hemodiyaliz ünitemiz konusunda uzman hekimleri, sertifikalı deneyimli hemşireleri ve psikoloğu ile özenle hizmet vermektedirler.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi

Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi en son teknolojiye sahip cihazlarla uzun yıllar sağlık sektöründe var olmaya devam edecektir.

Poliklinik
Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği

Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği, lazer epilasyon, botoks, dolgu, kimyasal peeling, cilt canlandırma, kılcal damar tedavisi, cilt hastalıkları tedavileri, sağlıklı zayıflama ve selülit tedavileri gibi sağlık hizmetlerini Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile gerçekleştirilmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Gaziosmanpaşa Hastaneleri

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, es...

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren ...

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Avrasya Hospital, ikinci hastanesi ile Gaziosm...

Yorum ve Şikayetler
Veli Balaban · 23 Şubat 2019

Özel Ekotom Tıp Merkezi
Ben 15 gün fizik terapi gördüm çok şiddetli omuz ağrısı vardı şu anda ağrı hiç yok terapis serdar bey işinin çok ehli ke...

Melek Erkul Çoruh · 11 Ocak 2018

Özel Başarı Hastanesi
Yorumlarımızı yaparken kişisel birtakım sorunlarımızı tüm hastaneyi karalayacak tarzda yapmamalıyız....

Mustafa Bitiş · 8 Kasım 2017

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
ÖZEL G.O.PAŞA hastanesi yönetim kurulu başkanı Sn. Mustafa Hayta ve tüm hastane çalışanlarına babaannemin rahatsızlığınd...

Esra Akten · 31 Ekim 2017

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
30.10.2017 günü saat 17.30 da, önceden randevu almış olarak Çocuk Hastalıkları Dr.Yusuf Büyükpınarbaşılı'ya kızım için g...