Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Bahçelievler Mahallesi 319. Sokak No:52
Telefon:0 (312) 484-0322
39.78332232.807108

Kurum Hakkında

1985 yılında Hastaneler Vakfı (HASVAK) tarafından temeli atılmış, 1995 yılında çürümeler olmuş ve yıkılarak tekrar inşa edilmiştir. 1995 yılından 2005 yılına kadar boş ve atıl duran bina 2005 yılında Hasvak ile Sağlık Bakanlığı arasında yapılan protokolle Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmasına karar verilmiştir.

2005 yılı Kasım ayında Hastane Kurucu Müdürü atanmış, arkasından Kurucu Başhekim atanarak açılış süreci başlamıştır.

50 yataklı olarak inşası yapılan ve 50 yatak kapasitesi ile hizmete başlayan hastane 2007 Kasım ayında Hastane Başhekimliği'ne atanan Op. Dr. Osman Tecimel'in öncülüğünde hayırseverlere yaptırılan ilave binalarla yatak sayısı 75'e çıkmış ve ek poliklinik binamızla da poliklinik oda sayımız 12'den 24'e çıkarılmıştır. Ayrıca tomografi ve depo binası ile arakata yemekhane yapılmıştır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi RandevuGölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Küçük · 12 Aralık 2015

Sayın fizik bölümünde çalışan doktorumuz Ali beye ekibi olan bütün hemşire arkadaşlara hastalara güler yüzlü yaklaşan Şenay hanıma fizikte görev alan Sevgi hanıma diğer yardımcı personel arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım ayrıca hastane başhemi beyfendiye hastanesini en iyi şekilde adepte ettiği için sonsuz şükranlarımı sunarım. hasta olup iyileşen Hüseyin Küçük saygılarımla

Ali Elüman · 13 Temmuz 2012

02/07/2012 tarihinde hastanenize rahatsızlığımdan dolayı yattım başta gögüs doktorumuz Sayın Sema Mullaoğlu'nun göstermiş olduğu ilgi alaka ve yataklı dahiliye bölümünün değerleri hemşirelerine, temizlik görevlilerine, güvenlik görevlerine teşekkür eder hepsine görevlerinde başarılar ve sağlıklı günler dilerim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Gazi Osman Paşa Mh. Ankara Cd. No:16-A

İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

8.4 km. uzaklıkta

Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar Kümeevleri No:55

Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

9.1 km. uzaklıkta

İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

9.4 km. uzaklıkta

Ahlatlıbel Mah. 1746. Sok.

Yeni Med Tıp Merkezi

9.7 km. uzaklıkta

Dikmen Caddesi No:395 Çankaya

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi

10.5 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312