Karabük Yenice Devlet Hastanesi

Karabük Yenice Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karabük Yenice Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Karabük
İlçe:Yenice
Adres:İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:1
Telefon:0 (370) 766-4606
Web Sitesi:www.yenicedh.gov.trHata Bildir
41.21008332.305247

Kurum Hakkında

Hastanemiz Karabük iline 30 km, Yenice ilçe merkezine 3 km uzaklıkta İsmetpaşa mahallesinde, iki kat, iki bloktan oluşan, betonarme ile çevrili, bahçesi kısmen ağaçlarla kaplı, 5000 m2'ye kurulmuş, 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak TC Sağlık Bakanlığı tarafından 2002 yılında yaptırılmıştır.

HASTANEMİZ SERVİSLERİ

a) Acil ve Diğer Poliklinik Hizmetleri

Acil poliklinikte toplam 4 Pratisyen Hekim, 4 hemşire, 1 Sağlık Memuru ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Acil poliklinikte; acil müdahale, muayene, pansuman, EKG ve enjeksiyon yapılmaktadır. Ayrıca Karabük İl Komuta Kontrol Merkezine bağlı B tipi acil sağlık hizmetleri 5 ATT ile verilmektedir.

Acil polikliniğin haricinde Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Uzman Aile Hekimi, Diş polikliniği, olmak üzere 6 poliklinik vardır. Hastanemizde diyaliz servisi bulunmaktadır.

b) Laboratuar

Hastanemiz laboratuarında 4 laboratuar teknisyeni görev yapmaktadır. Laboratuarda biyokimya, hormon, hemogram, koagülasyon testleri, idrar, gaita mikroskobisi yapılmaktadır.

c) Radyoloji:

Hastanemizde 1 adet röntgen teknisyeni görev yapmaktadır. Mevcut usx-ray sedecal 125 KV, 300 mA tek tüp tek yüzer masalı yüksek frekanslı akciğer röntgen cihazı ve otomatik banyo cihazı kullanılmaktadır. 1 adet ultrason mevcuttur.

d) Ameliyathane

Ameliyathane hizmetleri Genel Cerrahi Uzman hekimin sorumluluğunda 1 adet Anestezi Teknisyeni, 1 hemşire, 1 hizmetli ve 1 temizlik şirketi elemanı hizmet vermektedir. Ameliyathanede 1 adet ameliyat odası bulunmaktadır. Ameliyathanede 1 adet anestezi cihazı, 1 adet ameliyat masası, 1 adet sterilizatör, 1 adet otoklav, 1 adet ameliyat tavan lambası, 1 adet elektrokoter cihazı ve 1 adet aspiratör bulunmaktadır.

e) Endoskopi ünitesi

Endoskopi Ünitesinde Genel Cerrahi Uzman tarafından Üst Gis Endoskopi ve Rektoskopi yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Karabük Yenice Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karabük Yenice Devlet Hastanesi, Karabük ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karabük Yenice Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karabük Yenice Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Karabük Yenice Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Karabük Yenice Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gökçebey Devlet Hastanesi
17.6 km. uzaklıkta
Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı
Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
23.8 km. uzaklıkta
Satıbeyler Mah. Atatürk Cad. No:17
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
25.8 km. uzaklıkta
Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2
Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
26.2 km. uzaklıkta
Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1
Devrek Devlet Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Zonguldak Asfaltı Cad. No:84
Medikar Hastanesi
28.6 km. uzaklıkta
Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7