Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Telefon:0 (232) 336-3535
Web Sitesi:www.kardiya.com.trHata Bildir
38.46215927.092626

Kurum Hakkında

Kalp damar hastalığında asıl önemli olan, kalbi besleyen atardamarlardaki darlıkların kalp krizine yol açmadan tedavi edilmesidir.

Tanısal işlemler hasta poliklinikten içeri girdikten hemen sonra başlar. Öncelikle hastanın şikayetleri ve risk faktörleri değerlendirilir. Biz kardiyologlar için göğüs ağrısı irdelenir ve tipik dediğimiz göğüs ağrısı sorgulanır.

Sonraki aşama özellikle kullanım kolaylığı ile elektrokardiyografidir. EKG ile daha önceki veya yeni gelişmiş kalp damarlarındaki hadiseler gözlenip hemen ileri tetkik planlanabilir.

EKG normal tesbit edilmesine rağmen risk faktörleri ve şikayetleri ile kalp damar hastalığı olduğundan şüphe edilen hastalarda ileri tetkik amaçlı farklı tanısal testlerefor testi, kalp sintigrafisi veya kansız angiografi (Koroner BT Angiografi) uygulanabilir.

Bütün veriler incelendiğinde kesin tanı öncelikle kalp damarlarının durumunun görülmesi ile olur. Bunun için halen altın standart olarak kabul edilen en güzel tanı yöntemi; kalp anjiyografisidir. Kalp anjiyografisinde, kalp damarları gözle görünür hale getirilip filmi çekilir.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi olarak, İzmir bölgesinde, Bostanlı ve Hatay şubelerimiz olmak üzere 2 ayrı dal merkezimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muharrem Ercin Anil
★★★★★
Atamız "Beni Türk doktorlarına emanet ediniz" demişken; Doktorlarımızın methedilmeye ihtiyaçları olduğuna inanmıyorum..
Miray Dalyan
★★★★★
Doktorların methini duydum. Annemi onlara emanet edeceğim. Şimdiden teşekkürler.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 105 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Demirköprü Mah. 6178/2 Sok. No:3
Karşıyaka Göz Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Yalı mah. Caher Dudayev Bul. No:71
Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Yalı Mah. Caher Dudayev Bulvarı No:67
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
Karşıyaka Diyalız Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Dedebaşı Mah. 6051/2. Sok.
Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A