Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Telefon:0 (232) 336-3535
38.46215927.092626

Kurum Hakkında

Kalp damar hastalığında asıl önemli olan, kalbi besleyen atardamarlardaki darlıkların kalp krizine yol açmadan tedavi edilmesidir.

Tanısal işlemler hasta poliklinikten içeri girdikten hemen sonra başlar. Öncelikle hastanın şikayetleri ve risk faktörleri değerlendirilir. Biz kardiyologlar için göğüs ağrısı irdelenir ve tipik dediğimiz göğüs ağrısı sorgulanır.

Sonraki aşama özellikle kullanım kolaylığı ile elektrokardiyografidir. EKG ile daha önceki veya yeni gelişmiş kalp damarlarındaki hadiseler gözlenip hemen ileri tetkik planlanabilir.

EKG normal tesbit edilmesine rağmen risk faktörleri ve şikayetleri ile kalp damar hastalığı olduğundan şüphe edilen hastalarda ileri tetkik amaçlı farklı tanısal testlerefor testi, kalp sintigrafisi veya kansız angiografi (Koroner BT Angiografi) uygulanabilir.

Bütün veriler incelendiğinde kesin tanı öncelikle kalp damarlarının durumunun görülmesi ile olur. Bunun için halen altın standart olarak kabul edilen en güzel tanı yöntemi; kalp anjiyografisidir. Kalp anjiyografisinde, kalp damarları gözle görünür hale getirilip filmi çekilir.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi olarak, İzmir bölgesinde, Bostanlı ve Hatay şubelerimiz olmak üzere 2 ayrı dal merkezimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muharrem Ercin Anil · 15 Mart 2018

Atamız "Beni Türk doktorlarına emanet ediniz" demişken; Doktorlarımızın methedilmeye ihtiyaçları olduğuna inanmıyorum..

Sebile Çakır · 25 Kasım 2016

Cumartesi muayene varmı

TC Cicek Bahar · 20 Ekim 2014

Buradaki hangi doktorun methini duydunuz lutfen yazabilirmisiniz? teşekkürler

Miray Dalyan · 1 Şubat 2012

Doktorların methini duydum. Annemi onlara emanet edeceğim. Şimdiden teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 102 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı

Net Göz Dal Merkezi

300 metre uzaklıkta

6371 Sk. 48/A Atakent

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3

Karşıyaka Göz Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71

Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1

İzmir Akademi Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1