Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Telefon:0 (232) 336-3535
Web Sitesi:www.kardiya.com.trHata Bildir
38.46215927.092626

Kurum Hakkında

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kalp damar hastalığında asıl önemli olan, kalbi besleyen atardamarlardaki darlıkların kalp krizine yol açmadan tedavi edilmesidir.

Tanısal işlemler hasta poliklinikten içeri girdikten hemen sonra başlar. Öncelikle hastanın şikayetleri ve risk faktörleri değerlendirilir. Biz kardiyologlar için göğüs ağrısı irdelenir ve tipik dediğimiz göğüs ağrısı sorgulanır.

Sonraki aşama özellikle kullanım kolaylığı ile elektrokardiyografidir. EKG ile daha önceki veya yeni gelişmiş kalp damarlarındaki hadiseler gözlenip hemen ileri tetkik planlanabilir.

EKG normal tesbit edilmesine rağmen risk faktörleri ve şikayetleri ile kalp damar hastalığı olduğundan şüphe edilen hastalarda ileri tetkik amaçlı farklı tanısal testlerefor testi, kalp sintigrafisi veya kansız angiografi (Koroner BT Angiografi) uygulanabilir.

Bütün veriler incelendiğinde kesin tanı öncelikle kalp damarlarının durumunun görülmesi ile olur. Bunun için halen altın standart olarak kabul edilen en güzel tanı yöntemi; kalp anjiyografisidir. Kalp anjiyografisinde, kalp damarları gözle görünür hale getirilip filmi çekilir.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi olarak, İzmir bölgesinde, Bostanlı ve Hatay şubelerimiz olmak üzere 2 ayrı dal merkezimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Muharrem Ercin Anil
★★★★★
Atamız "Beni Türk doktorlarına emanet ediniz" demişken; Doktorlarımızın methedilmeye ihtiyaçları olduğuna inanmıyorum..
Miray Dalyan
★★★★★
Doktorların methini duydum. Annemi onlara emanet edeceğim. Şimdiden teşekkürler.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 105 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezibu gün itibariyle, Merkez ve 2 Semt Diş Polikliniği ile 70 Diş Üniti, 225 personel ile Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti vermektedir.
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi
Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahiler, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Netgöz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.
Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum Merkezi, Karşıyaka'da Ocak 2006 faaliyet göstermeye başlamış 2012 Eylül ayından itibaren daha iyi hizmet verebilmek için YGirne Blv. No:166 adresindeki yeni yerine taşınmıştır.
Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yöne
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Özel Metropol Tıp Merkezi
2005 yılından bu yana Karşıyaka İzmir adresinde hizmet veren Özel Metropol Tıp Merkezi, hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta memnuniyetini artırmadaki k
Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉